Přátelé, zdá se, že jsme zdárně prošli spiriturismem a komunita se zdá stabilnější, složená z lidi s opravdovým zájmem.
DĚKUJI VŠEM ZA UPŘÍMNÝ ZÁJEM!!!
ODKAZ NECHÁM V DŮVĚŘE STEJNÝ A POPROSÍM, ABYSTE SI NASTAVILI TRVALÝ PŘÍKAZ NA SPRÁVNÝ UČET, NEJLÉPE NA 20 - 24 V MĚSÍCI.
Tím se nám to uvolní pro obě strany a můžeme komfortně v důvěře fungovat:)
PŘEJI PŘÍJEMNÝ ČERVEN:):):)
Ju, tady máte reálnou Tifereťandu:) V reálné ještě plně ne, ale slušný oddíl. Tiferet je spojen se mnou, ne vyloženě s konceptem či srdcem jako v Shamballe:)
Proto zde mám to své. :) No mezi takovými se vyloupl Bůh v těle, tak se slaví. :):) Plné slunce, to je Tiferet. Velebí mě, pečují a oslavují a rozpoznávají jako sebe samého v sobě sama. Je to prosté, hmatatelné a prokazatelné. :):):) Tiferet je přímá přítomnost Boha bez konceptu či vychýlení do lásky. Je to přímá skutečnost přítomnosti Boha Otce v lidství, domovina Syna Člověka, Boha ve stvoření a v lidství:):):):) Mrkněte, uvidíte sami, co a jak. :):):)
Sláva :) Hurá :) Jsem tu :):):) Rád vás podpořím, drazí, jak jen mohu. :):)
Ju, přátelé, Jsem ve svém lidství v Tiferetu. Je to má domovina. Vychýlení 0%, nerovnovážnost ega 0%, lidství a bůh 100%.
Není možno vyhovět kupříkladu někomu v omilostněných nižších úrovních, kde panuje čisté ego, neboť v Plejádách, kde i v dimenzi 6 panuje přesvědčení o své pravdě a vědění.... To se rozpouští až v Keteru....Není možné vyhovět v omilostněné Sahamballe, kde je otevřeno srdce full a překrývá vše :). Jsem střed. Jde se ve vzájemné úctě a pokoře respektovat a přijímat... Vracím se k tomu, co jsem psal na začátku ledna, nebylo to plně pochopeno.
Univerzita, malý Tiferet se základem v Shamballe, vše do reálné inkarnace. Vyhověno vám všem. Já s povahou bohéma Tiferet s největší převahou Keteru, veleben a uctíván jako král a avatar bytostmi ve vědomé rovnováze, které mají na prvním místě boha Otce. Zde přebývám jako člověk. Mohu vás podpořit vším, ale je nutné zvolit zdravé postoje. To je vše.
Vždy budu vše přirozeně vyrovnávat, jsem Tiferet. Zrealizované mám všechny dimenze.....Ve stvoření jsem doma v Tiferetu. Jiné než vše ostatní....Jsem s tím srostlý a je mi to přirozené.
Prosím, vezměte již na vědomí a zkuste se v tom nějak najít. :) Abychom mohli komfortně spolupracovat,....
Ujišťuji každého, že v projektu zahrada nebude narušena suverenita nikoho z vás, přistupují k vám bytosti z vašich současných domovin, pokud vy sami si to nezměníte....
Pianko. :) Ego uvolnit, aby přátelé mohli uzdravovat a podporovat...:) Zajímá mě výsledek a kvalitní práce a podpora pro každého. Podporou všech jsem si jist.
Děkuji
Příjemné dny:)
Přeji vše dobré a když bude třeba, jsem tu na blogu a všude :) Ať se vám to daří :)
Info pro citlivé a vnímající:
Minulý týden propojena a sjednocena dimenze 5. Začínáme vyvažovat pilíře.... :) Střední nebesa se vracejí do toho, jak to má být, vše se opravuje a omilostňuje.... Pak mrknu na tu 6 :) Plejády:) Teď všichni vyrábí toto nově. :) Trošku si tu dělám ještě pořádeček....
Přátelé, druhou polovinu roku 2026 dám pod jiný odkaz. Budou zde přibývat noví členové a přeji si to oddělit, ju. Ne každý bude mít přístup k prvnímu půl roku....Vám přistup ponechám na stávajícím odkazu. Z mé strany ještě upravím a vyladím přístup a celkově ještě upravím více věcí ve svém osobním fungování. Ještě s tím ze své strany nejsem spokojen...
Děkuji za pochopení:)
Zde tedy odkaz od července:
Nyní si přeji, prosím, zakončit působení prvního půl roku a přecházet do již druhé poloviny a řadu věci pozměnit. Stejně tak i svůj přístup, aby byl efektivnější a pro obě stany klidnější :) Ju, přemisťuji se již do července ... Trošku se také tedy pověnujeme tomu, kde někteří visíte. Jdeme na to :)