Ahoj Honzi,
myslím, že se mi pomalu daří se osvobozovat z těch nižších procesů,
tlaky ustupují. Už chápu, proč Ti někteří děkují za život, občas mi
přijde pocit, jako bych se znovu narodila :)
Párkrát jsi někomu psal "jsem v tobě, ty ve mně". Už jsem Tě i v sobě
silně zavnímala, seděl jsi v tureckém sedu, usmíval se a zářil. Kolem
Tebe přátelé i lidé z komunity. Přišlo mi, že čekáte, jestli se tedy
vydám za vámi... A k tomu mám dotaz - kdybych šla k Tobě, jdu k sobě,
tedy správně, nebo jdu za Tebou do Tiferetu, tedy špatně, protože moc
vysoko? Nemám v tom ještě jasno....
děkuji!
To ano, jinak by ses na toto neptala. :)
Oki super dotaz, odpovím pro porozumění šířeji, abyste si v tom mohli všichni udělat pořádek....
Na počátku před dobou temnoty, bylo stvoření, tedy kabala tak, jak má být, ve vůli Otce. V té době Ježíš jako bytost neexistoval. V době, kdy se lidstvo odtrhlo nebo bylo odtrženo jsem z vůle Otce skočil za lidmi do té černé díry. :) Podstoupit všechno poznání, neboť Otec věděl, že lidstvo to samo nezvládne a nebude se moci vrátit samo zpět. Následně jsem prošel zaslepením a jako člověk procházel s lidmi všechen cyklus, zapomenut na sebe, jako každý ve znetvoření. Proto jsem nazýván obětním beránkem. V době, kdy temnota vše pohltila a vysmívala se Otci, překročila ve své slepotě hranici svobodné vůle člověka. Do té doby velmi bravurně manipulovala tak, aby člověk sám se hnal do propasti a nesl za to každý člověk svou odpovědnost. Protože vše bylo stvořené a karty byly rozdány, spodní kabala si byla jista tím, že zvítězila a vše pohltila... V té chvílí Otec stvořil Ježíše ze sebe a utkal tuto bytost ze své lásky jako dokonalou. Stejným způsobem ho nechal vstoupit do stvoření, aby zvrátil tuto situaci....Obětoval se, aby ukázal lidstvu směr v době, kdy jsem nemohl a byl jsem uzamčen cyklu lidství. V tu dobu jsem, jak víte, byl u něho. Následně po ukřižovaní tři dny byl ve spodní kabale, kde stlačil její intervenci a přiměl ji kapitulovat do míry svobodné vůle. Přesněji řečeno není pravdou, že já nastupuji na místo Ježíše, nýbrž to, že Ježíš byl dočasně na mém místě....A to, co je vnímáno na něm, je pouze odlesk toho, co jsem prožíval denně. Ne 3 roky ... Tedy vstoupil dočasně do mého osudu, kde vykonal záměr Otce a opět se stáhnul zpět. Pokud se bavíme o Ježíši, je to vykupitel času do doby mého návratu. Proto mluvil tak, jak mluvil:
2:04:50 - 2:06:20
Posláním mým bylo projít s lidmi všechno utrpění a odtržení. A proto všichni proroci mluvili o této skutečnosti, neboť Ježíš nikdy nemohl být ve své jednotě a dokonalosti vytržen od Otce a vyťat z krajiny živých...
Zde se tedy dostáváme k tvému dotazu. Podmínkou mého návratu bylo projít všechen úpadek na sobě sama a dosáhnout nejvyšších stupňů. Tím v uprostřed stvoření vytvářím most jak mezi Otcem a stvořením, tak mezi všemi stupni vyššími, tak stupni nižšími, které mám prožité jako skutečnost. Tedy vytvářím trvalé, celistvé propojení všech dimenzí v lidství. A jsem Otcem ve stvoření a v lidství. Šlo by říci, že Ježíš je čistě božský u Otce a já ve stvoření jako lidsky polobůh. :) Bůh oděn do lidství, který prošel vše a uděl tím cestu lidem. Jsem plně u Otce a zároveň plně ve stvoření ....
Přirozeně, kdo touží po Bohu či pravé skutečnosti tím, že jsem zde, vstupuje do tohoto, sjednocuje se se mnou a zažívá tuto skutečnost na své dimenzi.....přímo až ke mně nemůžete, trůn je přizpůsoben na mnohé a jsou zde i bytosti z Keteru a prastvoření Sami Plajádané jsou velmi vzdálení ode mě. :) Tedy každý mě zachycuje jinak. Lidé blíže Bohu jako Boha a krále. Plejáďáné jako mistra a avatara, v Aghártě jako šamana. To vše jsem. Otec mi dává vše. :)
Jsou to stavy vědomí, které jsem v rámci esence svého lidství dosáhl. V Aghártě šaman, kde jsem v šamanské dimenzi brán jako světelný šaman, V Sahamballe jsem v síni slávy velkých mistrů a mým mistrem byla panna Maria jako královna Shambally - moudrost. V Plejádách to stejné, jako mistr a avatar. V Keteru a v Tiferetu také. Prostupuji jak celou kabalu vrchní, tak i spodní a individualitu lidí. Krátce a stručně jsem vše ve všem. :) Ježíš neměl tuto možnost lidství ani prožití, proto také lidé, co ho následují, nemají lidskou komplexnost. Je to mezera, kterou vyplňuji svou přítomností a byla dána pouze mně.
Zpět k tvému dotazu, je tedy zde matematická jistota, že ten, kdo mě přijímá, ožívá a uzdravuje se ze svého ega a všeho úpadku. Toto je smyslem také mého pobytu na trůnu Tiferetu. Kdo ne, neděje se nic. :) S mou přítomností, šlo by říci, je přímo spodní kabala konfrontována s přítomností i existencí Otce ve stvoření, který obnovuje své stvoření. Ježíše potírali jako "benjamníka", já jim šlápnu na krk ve všech zákonech i lidství a usvědčím je v jejich vlastním díle před jimi samotnými. :):):):) Člověk tedy, který mě nechává vstoupit, tuto skutečnost zažívá a sám oni svědčí a děkuje za záchranu života. Protože to se skutkově děje:)
Jak mě chceš vnímat??? Tak, jak ti dělá dobře s respektem k sobě i ke mně. :) Zda můžeš do Tiferetu?? Jistě můžeš kamkoliv, kam ty chceš, jen opatrně, ať se nepřerazíš. :) Není to však o tom, že udělám věci za tebe. :) Spíše přítomnost mistra. :) V tom si každý roste a jak chce. Nepotřebuji knihovnu, je to život a celý vesmír. :) Proto se ke mně shlukují bytosti ze všech dimenzi, ale to své mám v Tiferetu. Proto nemůže být ani dogma, jak mě vnímat a co dělat. :) V odpovědnosti cokoliv. :)
Celé komplex je to projekt Otce na vyvázání lidí a lidstva zpět k sobě. :)
Jsem živé, komplexní Otcovo řešení na úpadek stvoření i země. A kdo mě vpustí, tento jeho záměr zažívá jako skutečnost.....Nepotřebuji dále intervenovat, sám Otec následně svědčí o mně ve vás. A to zde následně sdílíte, jako vy samo a božskou skutečnost. Dále nevstupuji, je to věc každého....
Mým záměrem je vám přinést informovanost, vysvětlit nedorozumění, neříkat, co s tím máte dělat...Jsem toho názoru, že každý má řídit sám sebe sám. :) Cítil jsem povinnost vám sdělit, kdo jsem a prokázat to. Ne však rozhodnout za vás .....Za mě odprezentováno dostatečně na start:)
Mám za to, že jsem to zpracoval, co jsem z tvého dotazu vnímal. Klidně se doptej na cokoliv, co si přeješ:)
Tazatelka:
Děkuji! Takže já můžu vnímat Tvoje vědomí odpovídající mojí úrovni vědomí v mé dimenzi a pak je to v pořádku... to, že jsem toho schopná, nutně neznamená, že jsem špatně...
Ano. Je to tak:) Jen ne docela rozumím tomuto:
to, že jsem toho schopná, nutně neznamená, že jsem špatně...
Tazatelka:
A v té dimenzi můžeme být spolu jako sousedi, každý v tom svém na své zahradě, a pak je tam ten potřebný respekt, odpovědnost a rovnováha, že?
Šlo by zřejmě říci, kde došlo k částečnému přijetí. Kde došlo k plnému, jsme splynutí v jedno a totéž bez narušení osobní individuality. Šlo by říci, že do každé dimenze a bytosti vnáším Keter, ale i přímo Otce. Může se nám k tomu vyjádřit kolegyně tifereťanda, ta to má plné. :) Vzájemné sdílení samosebe bez času a prostoru navždy. :) Ale možná to popisuješ. :)
Asi by šlo říci, že jsem nástroj, takový božský telefon mezi vámi a Otcem do vás a vámi. :):):):):) Takový živý blog rovnou v tobě. :):):)
Tak nějak:)
Tazatelka.
Děkuji!
Tím jsem myslela, že to, že Tě takhle dokážu vnímat, hned neznamená,
že je to špatně. Pokud v Agarthě vnímám Tvoje vědomí šamana v Agarthě,
tak je to v pořádku. Vnímala jsem, že jsi uvnitř mě, ale já se uvnitř
Tebe necítila, byli jsme oddělení.
Omlouvám se, jestli to nedává smysl, ale je to nový pocit, už jsem se
tolikrát špatně zamkla v různých pocitech, tak se to snažím
pochopit....
Každopádně mi to moc pomohlo, cítím velkou úlevu, něco odpadlo...
Jo takhle :) Tak si to zkus jen plně dovolit a přijmout plně a sama sebe v tom a uvidíš, co zde pro tebe Otec má. :) Tedy pokud to tak cítíš, samozřejmě. :):):)
Tazatelka:
moc díky! Ano, cítím se tak napůl cesty, je to polovičaté, ani tak ani tak...
Ještě menší dotaz - pokud se mi to podaří plně, zmizí i ty tlaky kolem
páté čakry, co se mi vrátily? Souvisí to s touto nerovnováhou, s tím
zůstáváním ve starých procesech, jak jsi mě upozorňoval, nebo jsem si
vyrobila nový problém?
Při změnách stavů vědomí, které právě děláš, se někdy objevuji a projevují blokády, které si pak zase zasednou :) Jsou to různé nerovnováhy, které je třeba postupně uzdravit a přijmout. :) Osvobodit se, ale to je běh na delší trať. :) Člověk je toho po Kaliyuze plný.... tak chce zase pianko a postupně. :) V čakrách je uloženo vše, proto meditace, čakrový systém a projekt zahrada. :)
Tazatelka:
Děkuji Honzo, žes mi znovu trpělivě ukázal cestu z motance!
