Dálkové energetické meditace

Meditace začíná v 18 hodin ve vypsaný den, který naleznete v termínech:


Je vhodné se usadit do meditačního sedu nebo ležet. Co je pro vás příjemné, je to ono... Můžete si pustit vám příjemnou hudbu. V 18 hodin cca do 20:00 probíhá intenzivní působení, při kterém je možno zažít vnímání energie, či léčení těla.  U více otevřených či napojených lidí můžete zažít cokoliv, neboť působení probíhá skrze univerzální energie -  univerzum. Můžete tedy prožít léčení, teplo nebo také dokonalý spirituální výlet do jiných dimenzí, se kterými jste spojeni právě vy....

Univerzální energie působí ve vašem energetickém poli  a vědomí právě pro vás. Není tedy po působení výjimkou uzdravení, kvantový vývojový skok a  podobně.

Následně probíhá působení po meditaci od 20 : 00 do rozbřesku, je dobré odpočívat. Následně se vše transformuje pár dní (cca 21 dní) a následně  vstupuje pozvolna do vašeho vědomí a aury.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meditace se koná dálkově v pohodlí vašeho domova .

Co je nutné udělat pro meditaci. Zaplatit příspěvek 1.000 Kč na účet:   123-540250297/0100   a následně zaslat na mail: pomocklidem@seznam.cz  přihlášku spolu s dokladem o zaplacení.


Regenerace a harmonizace celé bytosti

Tato meditace, jak již název napovídá, se zaměřuje  na oblast komplexní regenerace a harmonizace,  což  spočívá v doplnění energie, kde je třeba, zprůchodnění zablokované energie a podobně. Tato meditace je vhodná, jak pro nemocné na těle, tak i pro spirituálně rozvinuté, neboť  záběr meditace a energetizování  je v celé komplexnosti bytí člověka. 

Podpora ženství

Tato meditace je zaměřena na oblast ženství. Skrze  vyšší dimenze jste podporovány po dobu meditace  v oblasti ženství. Dochází k propojování, jak na úrovni individuálního ženství, tak i kolektivního, až do prastvořených rovin.

Očistná meditace

Tato meditace očišťuje vaši auru, vědomí a energetické pole, jak jen dovolíte. Dochází k odvádění energetických upírů, přivtělených duší, negativních energií. Jedná se o komplexní spirituální očistu.

Meditaci je vhodné opakovat 1 do měsíce.

Podpora ve spirituálním vývoji

Necháváme proudit vše pro vaši podporu. Jedná se tedy o vaše posílení, urovnání, ale také spojení se s vašimi odměnami. Jednoduše řečeno je to opět komplexní záběr všech oblastí v reálném čase a prostoru pro vás samotné.

Harmonizace  vztahů

Při meditaci dochází k ladění vašich vztahů komplexně ve  všech aspektech současně a také   se všemi lidmi současně. Pokud se jedná o hlubší nerovnováhu, je nutný udělat vztahový reset, při kterém dochází i ke karmickému rovnání a čištění. Tato meditace se zaměřuje na  poskládání, urovnání, harmonizaci a léčení ve vztahové oblasti.

Vztahové resety

Tato meditace je určena pro ty ,kteří v minulosti absolvovali vztahový reset. Je tedy zaměřována na vše potřebné v této oblasti.

Hojnost

Při této meditaci, podobně jako při ceremoniích, dochází k napojení, propojení a splynutí s nekonečným proudem hojnosti.

Za pomocí našich přátel z nebes se transformují nízké vzorce, které brání ve vstupu do naší přirozené hojnosti a dochází k niternému propojování a postupnému zažívaní v naší hmotné realitě.

Doporučuji kombinaci s šamanským rituálem hojnosti, avšak vždy se řiďte svým vlastním intuitivním pocitem.