Dálkové energetické meditace

Meditace začíná v 18 hodin ve vypsaný den spolu s TÉMATEM MEDITACE (cca š týdny předem), který naleznete v termínech.:


Je vhodné se usadit do meditačního sedu nebo ležet. Co je pro vás příjemné, je to ono... Můžete si pustit vám příjemnou hudbu. V 18 hodin cca do 20:00 probíhá intenzivní působení, při kterém je možno zažít vnímání energie, či léčení těla.  U více otevřených či napojených lidí můžete zažít cokoliv, neboť působení probíhá skrze univerzální energie -  univerzum. Můžete tedy prožít léčení, teplo nebo také dokonalý spirituální výlet do jiných dimenzí, se kterými jste spojeni právě vy....

Univerzální energie působí ve vašem energetickém poli  a vědomí právě pro vás. Není tedy po působení výjimkou uzdravení, kvantový vývojový skok a  podobně.

Následně probíhá působení po meditaci od 20 : 00 do rozbřesku, je dobré odpočívat. Následně se vše transformuje pár dní (cca 21 dní) a následně  vstupuje pozvolna do vašeho vědomí a aury.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meditace se koná dálkově v pohodlí vašeho domova .

Co je nutné udělat pro meditaci. Zaplatit příspěvek 1.500 Kč na účet:   123-540250297/0100   a následně zaslat na mail: pomocklidem@seznam.cz  přihlášku spolu s dokladem o zaplacení.