Dálkové energetické meditace

Je vhodné se usadit do meditačního sedu nebo ležet. Co je pro vás příjemné, je to ono... Můžete si pustit vám příjemnou hudbu. V 20 hodin cca do 22:00 probíhá intenzivní působení, při kterém je možno zažít vnímání energie, či léčení těla. U více otevřených či napojených lidí můžete zažít cokoliv(vědomé poznávání,astrální cestování,uzdravení,apod.), neboť působení probíhá skrze univerzální energie - univerzum. Můžete tedy prožít léčení, teplo nebo také dokonalý spirituální výlet do jiných dimenzí, se kterými jste spojeni právě vy....

Univerzální energie působí ve vašem energetickém poli a vědomí právě pro vás. Není tedy po působení výjimkou uzdravení, kvantový vývojový skok a podobně.

Následně probíhá působení po meditaci od 20 : 00 do rozbřesku, je dobré odpočívat. Následně se vše transformuje pár dní (cca 21 dní) a následně vstupuje pozvolna do vašeho vědomí a aury.

----------------------------------------------------------------------------

Meditace se koná dálkově v pohodlí vašeho domova .

Co je nutné udělat pro meditaci. Zaplatit příspěvek 1.500 Kč na účet:115-9682170277/0100 a následně zaslat na mail: honzasamanismus@seznam.cz přihlášku spolu s dokladem o zaplacení.