Dálkové energetické meditace

Meditace začíná v 18 hodin ve vypsaný den ,který naleznete v termínech:


Je vhodné se usadit do meditačního sedu ,nebo ležet. To co je pro vás příjemné je to ono...Můžete si pustit vám příjemnou hudbu. V 18 hodin cca do 20:00 probíhá intenzivní působení, při kterém je možno zažít vnímání energie ,či léčení těla.  U více otevřených či napojených lidí můžete zažít cokoliv neboť působení probíhá skrze univerzální energie -  univerzum. Můžete tedy prožít léčení ,teplo nebo také dokonalý spirituální výlet do jiných dimenzí,se kterými jste spojeni právě vy....

Univerzální energie působí ve vašem energetickém poli  a vědomí právě pro vás.Není tedy po působení vyjímkou uzdravení, kvantový vývojový skok a  podobně.

Následně probíhá působení po meditaci od 20 : 00 do rozbřesku je dobré odpočívat. Následně se vše transformuje pár dní(cca 21 dní) a následně  vstupuje pozvolna do vašeho vědomí a aury.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meditace se koná dálkově v pohodlí vašeho domova .

Co je nutné udělat pro meditaci zaplatit příspěvek 1.000 Kč na učet:   123-540250297/0100   a následně zaslat na mail: pomoklidem@seznam.cz  přihlášku spolu s dokladem o zaplacení.


Regenerace a harmonizace celé bytosti

Tato meditace jak již název napovídá se zaměřuje  na oblast komplexní regenerace a harmonizace  což  spočívá v doplnění energie kde je třeba, zprůchodnění zablokované energie, a podobně. Tato meditace je vhodná jak pro nemocné na těle ,tak i pro spirituálně rozvinuté, neboť  záběr meditace a energetizování  je v celé komplexnosti bytí člověka. 

Podpora ženství

Tato meditace je zaměřena na oblast ženství. Skrze  vyšší dimenze jste podporovány po dobu meditace   v oblasti ženství. Dochází k propojovaní jak na úrovni individuálniho ženství tak i kolektivního až do prastvořených rovin.

Očistná meditace

Tato meditace očišťuje vaši auru,vědomí a energetické pole jak jen dovolíte . Dochází k odvádění energetických upírů, přivtělených duší ,negativních energii. Jedná se o komplexní spirituální očistu.

Meditaci vhodné opakovat 1 do měsíce.

Podpora ve spirituálním vývoji

V necháváme proudit vše pro vaši podporu. Jedná se tedy o vaše posílení, urovnání ale také spojení se s vašimi odměnami . jednoduše řečeno je to opět komplexní záběr všech oblastí v reálném čase a prostoru pro vás samotné.

Harmonizace  vztahů

Při meditaci dochází k ladění vašich vztahů komplexně ve všech  všech aspektech současně a také   se všemi lidmi současně. Pokud se jedná o hlubší nerovnováhu je nutný udělat vztahový reset při kterém dochází i karmickému rovnání na čištění. Tato meditace je zaměřuje na  poskládání ,urovnání,harmonizaci a léčení ve vztahové oblasti.

Vztahové resety

Tato meditace je určena pro ty ,kteří v minulosti absolvovali vztahový reset. Je tedy zaměřována na vše potřebné v této oblasti.