Šamanské ceremonie a riuály


Pro ceremonii a komplexně spirituální práci je důležitý vhodný prostor  a proto jsem pro vás připravil dle svého uvážení vhodné místo


Rapé ceremonie 

Při ceremonii za obřadní atmosféry probíhá aplikace: 

1. Očních kapek Sananga, které uvolňují energetické blokády v očích. Také působí na úrovni vědomí a otevírají 3.oko. Aplikace kapek se projevuje řezáním a pálením očí po dobu asi 10 vteřin. 

2. Indiánské směsi Rapé z Peru, která má charakteristiku šňupacího tabáku. Tato směs je aplikována do nosu. To přináší zpravidla intenzivní energetický zážitek, protože dochází k prudkému otevření vašeho energetického pole a vědomí.

3. Čaje Wayusa, který vše jemně urovnává a dokončuje. Někdo může mít po tomto čaji i lucidní snění. Pití posvátného čaje doprovází šamanské bubnování. Na ceremonii je vhodné přijít s konkrétním záměrem, který na základě aplikace pracuje ve vašem vědomí a energetickém poli. Při ceremonii je mě možno požádat o pročištění energetického pole a vědomí. Čištění probíhá šamanskými chřestidly a vonnými esencemi.


------------------------------------

 Cena: 2.000Kč

Adresa: Vřesice 8,679 62Šamanský rituál hojnosti 

Za pomocí vykuřovadla, vonných esencí, šamanského bubnování, chřestidel a popíjení čaje Wayusa se při rituálu spojujeme s proudem své hojnosti a necháme uvolňovat a rozšiřovat jeho tok a vědomí hojnosti, kterého jsme součástí.


----------------------------------

Cena :2.000Kč 
Adresa: Vřesice 8,679 62

 

Šamanský rituál pálení - rozpouštění negací a strachu 

Za pomoci šamanského bubnu, vonných esencí ,vykuřovadla a chřestidel dochází při rituálu k rozpuštění negací, strachů, zrušení negativních programů mysli atd.


------------------------------------    

Cena: 2.000Kč

Adresa :Vřesice 8,679 62Šamanský rituál odpuštění 

Za pomocí chřestidel a bubnovaní dochází k pomoci s odpuštěním. Buď přímo v určité oblasti nebo prostě jen odpuštění. Odpuštění je největší a zároveň nejjemnější silou, se kterou jsem se setkal. Uzdravuje naši duchovní bytost z nitra našeho srdce.


-----------------------------------    

  Cena : 2.000Kč 

Adresa : Vřesice 8,679 62Rapé speciál ceremonie 

Obřad trvá cca 2 hodiny, kdy je člověku, stejným způsoben jako Rapé, aplikována do nosu směs. Oproti klasickému Rapé se jedná o podstatně hlubší (nikoliv silnější) zážitek, při kterém je možno propojit se s duchem a žádat ho o pomoc v určité oblasti. Nebo jen přijmout moudrost této síly, která umí skvěle pracovat s naším vědomím. Samozřejmě, pokud je někdo uzavřen, je průběh mizivý. Samotní indiáni však mluví o velmi silném, mocném, milujícím a moudrém duchu.

Je možno v provedení mužský duch nebo ženský duch.


----------------------------------        

CENA: 8.500Kč/osoba   

Adresa: Vřesice 8,679 62 

Šamanský rituál přijetí 

Letitou praxí v terapiich a také ve spolupráci s ostatními terapeuty jsem dospěl k závěru, že  klíčem od našeho vnitřního vědomí je opravdové přijetí. Pokud tedy máte touhu po opravdovém přijetí je pro vás rituál vhodný.


------------------------------------  

Cena:2.000Kč

Adresa:    Vřesice 8,679 62   


  

Šamanský rituál propuštění a osvobození se od nepotřebných vědomí. 

Je vhodný pro každého, kdo si přeje uvolnit a propustit prožitky minulosti. Tento rituál je nezbytnou součástí transformace. Je velmi důležité věci zpracovat ,pochopit, prožít nebo jakýmkoliv jiným způsobem zpracovat. Pak ale nastává taková tečka za prací a tou je vše propustit a uvolnit, aby vše nové mohlo přicházet. Kdo si přeje věci propustit z hloubky své duchovní bytosti, je pro něj vhodný tento rituál.

-----------------------------------------

Cena :2.000Kč

Adresa: Vřesice 8 ,679 62


Šamanský rituál vědomí srdce 

Tento rituál je zaměřen, jak napovídá jeho název, na vědomí duchovního srdce. Cesta transformace je, jak je známo, cestou z mysli a ega do našeho duchovního srdce. Rituál je tedy prováděn na přijetí a vědomé propojování s naším srdcem, ve kterém se nachází naše prapůvodní podstata a podstata všeho bytí. Tedy přímé spojení se sebou samým -veškerenstvem - stvořitelem. Jako u každého rituálu probíhá vše za doprovodu bubnování, čištění pomocí chřestidel a všeho, co vás podpoří v procesu, pro který jste se rozhodli.

-----------------------------------------

Cena : 2.000Kč

Adresa: Vřesice 8,679 62   


 

Šamanský rituál Matky Země - rituál znovuzrození duše 

Rituál Matky Země je prováděn klasickým způsobem za pomocí šamanských pomůcek. Záměrem rituálu je osvobodit se tak, aby naše bytí našlo vědomé propojení s Matkou Zemí a jeho energie tím vibrovala na stejné vibraci. Kdo si tedy přeje posunout se v této oblasti, je pro něj tento rituál vhodný.

------------------------------------

Cena:  2.000Kč

 Na adrese :Vřesice 8,679 62

Šamanský očistný a harmonizační rituál jemný 


Za pomocí vykuřovadel, šamanského bubnu, vonných esencí a chřestidel dochází k jemné harmonizaci a vyladění vašeho energetického pole. Dalo by se říci, že je to taková relaxace.


 ------------------------------------    

Cena: 2.000Kč

Na adrese : Vřesice 8,679 62

Vědomí vykuřovadel 

Při tomto setkání dochází za pomoci vykuřovadel, energie a šamanského bubnování k harmonizaci a jemnému pročištění i vyladění energetického pole. Práce je zaměřována i přímo na čakry..

---------------------------------- 

Cena:2.000Kč

Na adrese:  Vřesice 8,67962


Šamanské rituály  se konají také :