Ceremoniální místnost

Dále bych vám rád představil spirituální místo Vřesice, kde nyní žiji. Místnost je upravena energeticky a je portální. To znamená, že je otevřená do všech sfér současně. Pokud tedy do toho prostoru vstoupíte, mějte prosím na paměti, že není jen posvátný, ale můžete se setkat s kýmkoliv z vašich přátel. V místnosti je také koberec zasvěcen rostlině Iboga a Ayahuasca, na kterém rádi pobývají lidé, kteří mají zkušenost s touto rostlinou neboť vnímají toto spojení a zažívají komunikaci.


Dále se zde nachází 9 D prostorový zvuk a velká televize. Je to proto, že si přeji při ceremoniích co nevíce propojit spirit s hmotou a všiml jsme si, že lidem toto velmi pomáhá. Také zde máme aura přistroj, kde si můžete nechat vyfotit auru kdykoliv za sníženou částku 1.000Kč před ceremonií a po.

Máme zde čističku vzduchu, zvlhčovač vzduchu a klimatizaci, abychom si upravili vzduch i v případě, že nás v místnosti je více. Také zde jsou čakrové  pytle. To znamená, že pytel je zasvěcen do čakry odpovídající barvy a to ustavičně zprůchodňuje vaši čakru dané barvy.                                                                                                                            V rohu místnosti naleznete pyramidu, kterou jsem  požádal, aby každému při jeho vstupu dávala ideálně co je třeba.


Prostor je velmi důležitý pro ceremonii a proto jsem volil propojení hmotného komfortu se spiritualitou. Osobně toto mám také rád ve svém životě.

Prostor je velmi silný energeticky  a u domu je také zahrada zasvěcena do energií. A protože bydlím u lesa, pohybuje se zde i mnoho bytostí lesa.

K dispozici je koupelna,pračka( pokud si někdo něco ušpiní),WC,  3ks  matrací. Pro relax ve volném čase vířivka pro 5  osob, sauna pro 5 osob (vzít plavky ) . Pro konzumaci je zde pohodlná jídelna (jedna v domě a druhá na dvoře v letním období), plynový vařič,rýžovar,topinkovač, klasická friteza,horkovzdušná fritéra, elektrická trouba, toustovač,profesionální plynový venkovní gril .V letním období zde je i více zahradních lehátek či posezení  a houpaček u rybníčku či ohniště.

Po dobu víkendu zajištěny snídaně ,obědy ,večeře.

Fotogalerie