Ceremoniální místnost

Dále bych vám rád představil spirituální místo Vřesice kde nyní žiji. Místnost je upravena energeticky a je portální to znamená otevřená do všech sfér současně ,abych ustavičně byl se svými a oni se mnou. Pokud tedy do toho prostoru vstoupíte mějte prosím na paměti ,že není jen posvátný ,ale můžete se se tkat s kýmkoliv z vašich přátel. Zdi jsou ozdobené přáteli ,kteří mě provázeli na mé cestě a nyní s nimi sdílím realitu. V místnosti je také koberec zasvěcen rostlině Iboga a Ayahuasca , na kterém rádi pobývají lidé ,kteří mají zkušenost s toto rostlinou neboť vnímají toto spojení a zažívají komunikaci.

Dále se zde nachází 9 D prostorový zvuk a velká televize . Je to proto ,že si přeji při ceremoniich co nevíce propojit spirit s hmotou a všiml jsme si že lidem toto velmi pomáhá. Také zde máme aura přistroj kde si můžete nechat vyfotit auru kdykoliv za sníženou částku 1.000Kč před ceremonii a po.

Máme zde čističku vzduchu,zvlhčovač vzduchu a klimatizaci,abychom si upravili vzduch i v případě ,že nás v místnosti je více. Také zde jsou chakrové  pytle ,to znamená ,že pytel je zasvěcen do čakry odpovídající barvě a vy ustavičně zprůchodňujete čakru dané barvy.                                                                                                                                 V rohu místnosti naleznete pyramidu ,kterou jsem  požádal ,aby každému při jeho vstupu dávala ideálně co je třeba.


Prostor je velmi důležitý pro ceremonii a proto jsem volil propojení hmotného komfortu ze spiritualitou . Osobně toto mám také rád ve svém životě .

Prostor j e velmi silný energeticky  a u domu je také zahrada zasvěcena do energii a protože bydlím u lesa pohybuje se zde i mnoho bytostí lesa.

Prostory s vámi rád budu sdílet během ceremonie ,či víkendu.....


ORGANIZACE:

Ceremonie se ve Vřesicích  malinko organizačně liší. Po příchodu v 18 hodin dochází ke krátkému uspořádání záměrů.A následně meditujeme ,relaxujeme za zvuku prostorové hudby a čištění šamana. Následně jak vše zklidněno začínáme z ceremonii  .

Pak odpočíváte  a relaxujete odjezd možný i ráno je však třeba si vzít lůžkoviny (matrace tu jsou)

Fotogalerie