Přátelé, je možná na místě
si uvědomit, že na základní načtení člověka, co se v něm odehrává, jaké má hodnoty, jak přemýšlí, mi v průměru tvá 2 - 3 vteřiny. Když mi napíšete dotaz, jeho obsažení i s vazbami na minulé životy, asi 5. Když s někým obchoduji, během 10 vteřin přesně vím, jak to celé dopadne. Přesně vím, kam směřuje lidstvo a co se v něm bude odehrávat. Na přečtení celého vesmíru potřebuji pár minut a přesně poznám, kdo tu přišel růst a má zájem, kdo půjde kam a pro co si přišel.
Přesně vím, kdo to bere vážně a kdo upěje, kdo si kam stoupne, Co přesně udělá, jak bude uvažovat. Pokud někdo změní svůj osud, pak se to přehrává a trvá než to kabala vyrobí, tak to je slepé místo. Vím během pár vteřin, kdo přichází z vypočítavosti a kdo hodlá po tom všem kupčit se svým životem.
Také vím, kdo to zvládl na výbornou.
0:16:00- 0:18:50
Přesně vím, jak přemýšlíte a co jste zač, to, že to toleruji a respektuji ze soucitu, neznamená, že o tom nevím. Je to pro vás velká šance a bohužel si ji uvědomuji a vy někteří nikoliv. Před vašima očima dělám zázraky, abyste uvěřili, ale nebudu nic pobízet ani nepotřebuji kolem sebe lidi, co si neváží života. Pracuji pro Otce a sloužím lidem. To neznamená, že pucflek a lokaj pro lidi, které Otec Pio sám nazýval prasaty. Uvědomte si, že toto nemám zapotřebí a prostě ze své svobodné vůle nebudu součástí těchto dimenzí. Kvalitu nabízím i vyžaduji. Tak to prostě u mě je a bude, a kdo se mnou bude jednat, si na toto bude muset zvyknout. Jinak nemám zapotřebí se s ním vůbec bavit a už vůbec ne ho mít v komunitě, juuu???
Hipogryf
Povaha: Je to neobyčejně hrdý tvor. Vyžaduje od lidí hluboký respekt a úctu; při setkání s ním je nutné se uklonit a počkat, až úklon opětuje
