Přátelé, je možná na místě

02.06.2026

si uvědomit, že na základní načtení člověka, co se v něm odehrává, jaké má hodnoty, jak přemýšlí, mi v průměru tvá 2 - 3 vteřiny. Když mi napíšete dotaz, jeho obsažení i s vazbami na minulé životy, asi 5. Když s někým obchoduji, během 10 vteřin přesně vím, jak to celé dopadne. Přesně vím, kam směřuje lidstvo a co se v něm bude odehrávat. Na přečtení celého vesmíru potřebuji pár minut a přesně poznám, kdo tu přišel růst a má zájem, kdo půjde kam a pro co si přišel.

Přesně vím, kdo to bere vážně a kdo upěje, kdo si kam stoupne, Co přesně udělá, jak bude uvažovat. Pokud někdo změní svůj osud, pak se to přehrává a trvá než to kabala vyrobí, tak to je slepé místo. Vím během pár vteřin, kdo přichází z vypočítavosti a kdo hodlá po tom všem kupčit se svým životem.

Také vím, kdo to zvládl na výbornou. 

0:16:00- 0:18:50

Přesně vím, jak přemýšlíte a co jste zač, to, že to toleruji a respektuji ze soucitu, neznamená, že o tom nevím. Je to pro vás velká šance a bohužel si ji uvědomuji a vy někteří nikoliv. Před vašima očima dělám zázraky, abyste uvěřili, ale nebudu nic pobízet ani nepotřebuji kolem sebe lidi, co si neváží života. Pracuji pro Otce a sloužím lidem. To neznamená, že pucflek a lokaj pro lidi, které Otec Pio sám nazýval prasaty. Uvědomte si, že toto nemám zapotřebí a prostě ze své svobodné vůle nebudu součástí těchto dimenzí. Kvalitu nabízím i vyžaduji. Tak to prostě u mě je a bude, a kdo se mnou bude jednat, si na toto bude muset zvyknout. Jinak nemám zapotřebí se s ním vůbec bavit a už vůbec ne ho mít v komunitě, juuu???


Hipogryf

Povaha: Je to neobyčejně hrdý tvor. Vyžaduje od lidí hluboký respekt a úctu; při setkání s ním je nutné se uklonit a počkat, až úklon opětuje 

Berte to smrtelně vážně a nepřestupujte mé hranice a pokud ode mě něco chcete, chovejte se slušně ke mně, k sobě i ostatním. Pokud to nechápete, jděte. Stejné ke stejným. A uvědomte si, že vnímám mnohé. Mrzí mě, že laskavost někteří berou jako podnět k překroční hranic. Snad už teď vezmete na vědomí a nebudete mě  pokoušet! Opravdu udělám následně velmi rychlý proces, prostě nebudu v tom, co vy někteří nastavujete, fungovat, na to zapomeňte. Pravidla jsou jasná a zřejmá! Mám jasný záměr a cíl a dosáhnu ho s vámi nebo bez vás, to je na vás samotných. Každý rozhoduje o sobě sám. Stane se to jak zde v komunitě, tak stejně všude.

Jinak pěkný den všem a těším se na další již kvalitní spolupráci, jde vám to většině opravdu skvěle a jak jsem říkal, realitu zahrady vytváříte opravdu kvalitně s Univerzitou. Jsem osobně velmi spokojen. Začínáte každý, kdo má upřímný zájem profitovat, jak kabalově tak v osobním životě ....Kde je potřeba ještě něco ladit, mrkneme na to, ju . Pi pi pianko, mám čásek. :) Pokud to chcete plně, je tam toho strašně mooooc . Spíše pro žití v kabale a zahradě, v rovnováze daného stupně.. Můžete se však spolehnout, že já i přátele vám půjdeme maximálně naproti.... :) Všichni mistři, šamani, celá nebesa ví a znají, jak pracuji a co požaduji a vyhoví mě i nám, tím jsem si jist. Spojuje nás i vás společný záměr kvalitní spirituality a kvalitního lidství a plného života. Vše, co dobrý Otec dává ve své vševědoucnosti  všem dimenzím, bytostem a celému stvoření.

Brak patří do spodní kabaly, to tu nemá, co dělat. Losery trpět nebudu.. 

Pevně věřím a jsem přesvědčen o tom, že se dílo podaří, jak u nás zde v komunitě,  tak i všude. Tedy tomu, kdo o to stojí, samozřejmě, a má upřímný zájem.

Berte to jako prohloubení stability komunity, pokud to tak někteří skutečně potřebujete...Jsem zvyklý na přátelský, harmonický, kvalitní životní prostor a nehodlám to měnit v žádném aspektu svého života ...

Všechno je možné tomu, kdo si opravdově přeje....

Share