K předchozímu článku "Honzo, jsi velký učitel"

01.06.2026

Ještě se zamýšlím nad tímto článkem. Přátele s opatrností a v přátelských energiích a notě. 

Víte, já skutečně do této chvíle nepochopil u lidí řadu věcí a v řadě věcí se, jak jsem nastínil, mýlím, zřejmě. :) Vždy jsem to považoval za nedorozumění a měl jsem za to, že vám někdo zatajil pravdu. Někdo vám podle mě pravdu neřekl anebo ji lidé nechtějí slyšet. Působil jsem veřejně přes 20 let než mi došel fakt, že to lidé se svým úpadkem myslí vážně. Následně jsem se stáhl. Mám sílu tomu čelit a přetavit to, ale je to trvalý vzdor a nepochopení ze strany některých lidí....Kterého necítím potřebu být součástí. Nemluvím k jedné osobě. Vůbec nerozumím tomu, že mně někdo s mýma D vtahuje a zneužívá k něčemu, co vyústí v exorcismus a pak má potřebu řešit, že jsem něco řekl, proč někdo, kdo tvrdí a smýšlí o sobě jako o bytosti světla, se musí zlobit pro názor někoho, kdo prokazatelně před očima všech uspěl naprosto ve všech oblastech a to bez mezery. Pravý jásá a přijímá podporu. Proč je nutné 20 let někomu říkat jednu věc, aby možná naznal pod tlakem skutečnosti, že by to mohla být pravda. :) Proč člověk, který o mně předčítá 3 hodiny u soudu, jde a okrade svého 10ti letého syna o 14 tisíce v neustálém přesvědčení o své dokonalosti. Proč, když jste přesvědčeni o své dokonalosti, vstupujete do soukromého prostoru člověka, který pro své bližní, koná podporu, abyste nesouhlasili a vztekali se i přes to, kolikrát vám pomohl. S opatrností sděluji, že je třeba si sáhnout do svědomí a jak řekl Ježíš, spravedlivý soud veďte, toto, co děláte, je pokrytectví farizeů v úplné oddanosti domýšlivosti o sobě sama. Jsou to velmi silné charakterové vady, na kterých můžete pracovat a vymanit se z toho, pokud chcete. Vycházím z toho a směřují vše k lidem, kteří opravdu chtějí uspět, ne k lidem, co mají svou pravdu a odumírají zaživa. Dovolím si tvrdit, že se jedná, jak jsem zmínil, o základní pokřivení charakteru a pokud mi chcete tvrdit, že se opět mýlím, podívejte se na bible, na život Bruna Gröninga. Nemáte pravdu a uvědomte si, že nyní v celém stvoření a světě dochází ke stažení celých Plejád, protože naznali pravdivost mých slov. Podívejte se do blogu, jak měníme život a kolik zázraku jsem vykonal, jak v blogu, tak všude. Neříkám to pro vaši potupu, ale proto, abyste ožili a uvědomili si, jak jste nemocní. Sáhněte si do svědomí a podívejte se na to, jací jste, někteří, a jaké je vaše chování a pochody před pravdou. Máte možnost to změnit a upravit. To je ta výzva....Jak smýšlíte, co se vás odehrává a zkuste se zamyslet, zda toto chcete být. Cílím přesně na ta místa ve vás, o kterých jste přesvědčení, že jimi disponujete, ale vy se mýlíte. Jsou silně nemocná a já na ně cílím proto, abyste přijali pokoru a osvobodili se. Jedovatost a lež nevedou k osvobození. Proč chcete hodnotit toho, kdo přináší svobodu a pravdu, namísto toho, abyste ho přijali. Pokud vás bolí pravda a spravedlnost, kterou si myslíte, že máte, zamyslel bych se nad mírou vlastní vnitřní svobody a zdravostí charakteru. Můžete nesouhlasit a bojovat, ale sami uvnitř moc dobře víte, že to, co říkám a dělám, je pravda a toto co vy děláte, je úpadek. Ti, co tím prošli, jsou zde se mnou. Vy jste ti, kterým se to nepovedlo. Slíbil jsem podporu a zde ji máte. Sáhněte si do svědomí a probuďte to, po čem toužíte v pravdě před sebou samými, jací sami jste a v jakém úpadku sami žijete.....Buďte pravdivý k sobě, jinak nikdy nemůžete uspět a vždy zůstanete porobení a jedovatí. Máte možnost věci změnit. Nemyslete si, nejste ti praví, ti vám pomáhají, pohleďte pravdě do očí. To vše je v laskavosti pro vás....Je to ve vás, cítíte to, jen jste na to zapomněli a uvěřili iluzi o sobě. Můžete to změnit, pokud bude chtít. Dokážete to, když budete chtít....

Dále vám do toho nebudu vstupovat a ponechám to na vás samotných, abyste mohli najít své tempo a v mé přítomnosti se narovnat a žít, ju. Ne se hrbit a syčet jak had a plivat jeho jed skrytě tak, že vám je studno i před sebou a opakujíc větu jsi velký a dobrý. Podívejte se na sebe v pravdě, co děláte a jaké jsou vaše skutky přede mnou a jaké mé před vámi. Pokud je toto moc na vás, jděte a už se nevracejte. Nezlobte se, já chci komunitu z lidí, kteří disponují opravdovou vůlí ne pokrytectvím a jejich činy prokazuji jejich vůli v pravosti. Nepůsobím již ve veřejném prostoru a toto je soukromý prostor vyhrazen pro ty, kteří chtějí ....Mrzí mě to, ale je to tak. Léta se vám snažím pomoct jen proto, abyste soudili a špinili. Jděte, pokud si chce domýšlet, lhát a hledat v pokřiveném charakteru svou padlou oslnivost. Věřte, že toto je ta největší podpora zacílená právě do míst, v kterých jste kdysi byli vy a jejichž torza cítíte. Uvědomte si, že vy sami sebe usvědčujete ze svého úpadku před sebou sama. Větší pokrytectví před velkým učitelem, kterým mě nazýváte, že jsem, nemůžete odmanifestovat. Nyní vás v tom nechám a pokud na tomto budete trvat, mějte alespoň tolik slušnosti, že odejdete z komunity, není pro vás ... Není to v nenávisti ani zlobě, je to přátelská pravdivá podpora, kterou jsem slíbil a jsou zde lidé, kteří opravdu generuji kvalitu. Nešiřte svou toxicitu, pokud se z ní nechcete uzdravit a jdete svou cestou. Já nejsem hlupák, drazí, jen dobrák a celou doby byl. Komunita je anonymní soukromý prostor lidí stejného smyšlení, naladění, buď v menší či větší kompatibilitě. Útočiště a zázemí ve kompatibilním naladění.... Pokud někdo s tím nerezonuje, je vhodné ve vlastní odpovědnosti odejít tam, kde mu bude dobře...



Tak to i zůstane a pokud se se mnou chce někdo setkat, jsou setkání. Pokročilí mě navštěvuji....Takže full. Vše je jasné, přesné, kvalitní a kdo chce a může se v odpovědností a kompatibilitě krásně, zdravě a uvolněnosti pohybovat a uzdravovat. No problemo, no stres, vše běží, vše funguje ve všech úrovních pro toho, kdo má opravdový zájem.


Držím vám palce a posílám mnoho podpory, abyste se někteří mohli zachytit, jinak pokračujeme dále a přeji vám brzké zotavení....Zdravost není, že se zvláštním úsměvem budeme dělat, že věci nejsou. Pokud vám vadí, co říkám, najděte odvahu se v pravdě podívat na sebe a stát se sebou, pak si o tom zde promluvíme, ju. Dříve si spíše uvědomte, jak věci jsou a pokud s tím nerezonujete, jděte tam, kde to tak bude a netravte jedem ani sebe ani mě a ani komunitu. Zde v komunitě již tomu prostor dávat nebudu. Dříve jsem to snášel, zde si vytyčuji prostor pro zdravé, pro ty, kteří se chtějí uzdravit.

Osobně věřím, že se stále jedná o nějaké nedorozumění. Že jste jen něco přehlédli, to se může stát...

Dále se přeji věnovat posilovaní smysluplných oblastí spirtuality a lidství, ne pořad přemítat jedy dimenzí, které stejně nikdy nevěří :):):).

Opravdu se nehodlám zabývat tímto a nechat to přenášet, jak na sebe, tak do energie komunity, kde lidé vytváří ve spolupráci s univerzitou opravdu kvalitní práci. 

Děkuji za pochopení, vše je myšleno v podpoře a respektu ke všem, avšak asertivním důrazem k vytýčení hranic. Jak jsem řekl, domnívám se, že se jedná o nedorozumění a nedopatření. Nějaké přehlednutí, jistě se nikdo takto nechce chovat a už vůbec ne žít....Nebo se stavět takto před Boha.. :):):) To je jistě nějaký omyl. Samozřejmě do nové reality - božské skutečnosti to nepatříííí. To je nějaký surový Da´at na zemi, při nejlepším....Jak říkám, jistě omyl a nedorozumění a jistě se to dá do pořádku. :)

Ju, pokud je někomu málo zahrada s čajíčkem, přátelé a je ambiciózní či zjistil, že svůj čas promarnil a chtěl by to napravit, mám porozumění a rád podpořím, ale nemůže mi tu cedit a vnášet ve své domýšlivosti své jedy a následky svého vlastního úpadku a stagnace, na kterých chce trvat. Čas vypršel. Jsou zde lidé, co mají odžito a chtějí kvalitu, na kterou mají nárok a právo. Musíte si někteří uvědomit, že je vaše ta odpovědnost. jak jste žili a konali , že jste vyhozeni z rytmu a trváte zatím na tom. To není věc ani moje ani nikoho jiného, drzí...Spíše bude fajn, když se začleníte a svá témata si zpracujete, na to je zde prostor - opravdový zájem. Vaši charakterovou křivost si nechte, prosím, není na ni nikdo zvědav, pokud zrovna nemáte náladu to opustit a uzdravit se z toho. :):) Přátelsky a na rovinu. :) Laskavost není hloupost, nezneužívejte a nevyužívejte....Vaše životy v úpadku jsou dostatečným důkazem, který dlouhodobě ignorujete. Pokud nechcete, hnijte si v tom sami, ale nasahejte ani myšlenkou po mém a po tom, co nabízím svým bližním. Spíš šup sem, když už teda, vyčistit a uzdravit. :):):) Je to na vás...:)

Pokud si myslíte, že jste víc a dokonce evidentně víc než já a jste tak dobří, jděte, služte ostatním a prokažte, že vaše pravda uzdravuje a zachraňuje životy. ŽIJTE SVŮJ PLNOHODNÝ ŽIVOT A TAK HODNĚ, ŽE TO OSTATNÍ INSPIRUJE A DOKONCE ZACHRÁNÍTE ŽIVOT SOBĚ I OSTATNÍM. Pak si promluvíme o vašich pravdách, ju, trdlíci. :):):) Ju, vůbec aby vám dalo x desítek lidí  2.500Kč měsíčně,  to musí mít hodnotu, ne fantazie. aby to šlo udržet trvale. Ti lidé ty peníze musí vydělat, to je hodnota a generují kvalitu a posuny. Udělejte si ze svých pravd blog a udržte tam pár lidí bez zoufalosti s puncem kvality, zkvalitnění života a jak někteří svědčí, se záchranou života. Zkuste to a uvidíte. :) Pak se budete chovat jinak, trdla. To nemáte základy ani Malchatu. :):):) Já se nezlobím, já se podivuji. :):) Vy se nevidíte, to je celé, trdlíci. :):) Vy máte pravdu a já ne. :):):) Nezlobte se, ale to je matematika první třídy, 1 plus 1 opravdu nejsou 3. :):):) Tak snad trošku lépe, no. Asi fakt jen nějaký omyl, to není jinak možné. :):) Já si půjdu žít své pravdy a podporovat nové a lidi a vy zkuste přemýšlet, juuuu:):)

Jako dívejte, já před 25 lety přesně řekl, co se stane a co udělám se sebou i se světem. Nyní mám vše hotovo a dívejte, co si udělám během pár let ze své reality v Malchutu, jen tak pro zábavu. :):)

S plným Shamballo, Plejado,Keterotiferetem v sebevědomí v Malchutu ve své esenci v lidství. Protože vše ostatní mám, tak se tím hodlám zde bavit a podpořit přátelé v komunitě, aby dosáhli toho stejného ve svém. To je cílevědomost a sebevědomí, drazí. 1 a 1 jsou 2. Pokud tedy, kdo rozporuje cokoliv se mnou, je jen a pouze ve své stagnaci, ten prozíravý vystupuje vřed a já mu dám do jeho ze všeho to, co potřebuje, aby se také sám stal to, čím chce být. Rozumíte já tu spadám v Malchutu do VIP skupiny jako člověk v tom, co mi přirozené a někteří chtějí hodnotit. :):) Vy jste se tu fakt někteří zbláznili, trdlici. :):):) Kde to jste??? Jakým hodnotám se to klaníte a jakého boha to uznáváte:):) Ten, který vám něco slibuje,  můj koná a žije všude a ve všem a jím jsem :):) Spíš to berte jako motivaci, když jste ambiciózní a něco předveďte. :):) Než si o mě ubližovat

Poctivý, pravdivý a prožitý život obyčejného člověka je pro mě vysokou hodnotou i na nižší úrovní a podpořím rád každého, ale těchto pokřiveností součástí nebudu, trdlíci. U sebe si každý musí udělat pořádek a do sebe se musíte podívat, drazí....Ne se domýšlet a snít.. Přeji se soustředit na toho, kdo chce povznést své oblasti a sám sebe na vyšší úroveň. Ne na ty, co jsou ve svém úpadku přesvědčeni o své dokonalosti, to je spíše trapné...Je na každém, co si z toho udělá, drazí..

Pravá kvalita, rovnost, maximální pravdivost, úspěch prokázaný životem a skuty. Ne loser variata nabarvená na růžovo, berte nebo nechte být. Řada z vás pochopila a vše jsou výsledky a budou, je to přirozený jev...Pokud někde strádáš, je to důsledek tvého hospodaření, ne v někom jiným. Všichni jsou jedno a mají stejné možnosti....Já to tu pozoruji celý život, všichni mistři světa a pak okrádají své děti, majetek je úspěch a nenávist a zkaženost měřítko posudku na druhé.... Zajímavě to vedete někteří a vy mi něco chcete tvrdit. :) To neeeeee. :):) To si neporozumíme to je pod moji úroveň. :):) Takto bychom mohli pokračovat do nekonečna, samolibí naivní trdlíci. Zde to máte samo sebe zpět. :):):) A je zde také možnost s tím něco dělat. Já si dál pojedu to své se svými jako vždy. :) Můžete se přidat, soudci dokonalí. :) Já soudím svou přítomností a vyzařováním a odsuzuje se každý sám v pravdě a svými činy.

To se prozřete :

A pokud na tom trváte, jděte. Spíše ve své laskavosti ,dobrotě a sebevědomím vám nabízím jinou možnost, jestli jste to nepochopili. :):):) Aby se vám to povedlo a mohli jste si to dát do pořádku, ne plivat jed a dobro vracet hulvátstvím. My jdeme pracovat na kvalitě a kdo ji chce, slaví, že jsem tu. Nyní s humorem, vy bídáci:) Je to komické, pardon. :) Splést se může každý, je to lidské....Ale mořit si to tu nenechám ani sebe, to snad pochopíte. Prokazatelně přináším kvalitu všeho, pro toho, kdo o to stoji. Vaše dogmata vás ničí a potíráte se navzájem, copak to nevidíte???? Toto je vaše kvalita???? Máte na víc dle mě a myslím, že vy sami to vše víte, sami moc dobře a v sobě cítíte. Jen si to chcete namlouvat dál. Již na to není čas kolem mě... nezlobte se, to musíte jinam ...Mám vás rád.

Přijímám a respektuji, že takto chce někdo žít, má na to právo, ale zde je můj osobní prostor na sdílení s mými bližními a zde si mohu plně vytýčit své hranice. Zde není plně váš prostor a pokud zde chcete být, musíte akceptovat tento prostor a jeho podmínky a skutečnosti. Svůj osobní prostor se jmenuje váš život, tam si můžete dělat, co chcete.... :) Zde můj a těch, co jsou souladu a rezonujeme spolu, sdílíme se navzájem, pěstujeme a posilujeme společně zdravé hodnoty. Jak s bytostmi, co pracují v projektu, tak i s lidmi inkarnovanými a na vše se jde zeptat slušně a na úrovni s kvalitními postupnými výsledky. :) Kdo nechce, bude si žít a někdo už má na to, že to má velmi pěkné a jen si do toto potřebuje v klidu vstoupit, těch je tu většina. Mají také hotovo. Nebráním se podpořit každého, ale slušně a na úrovní, které jsme všichni hodni jako lidé. Zachovávejte kodex slušného chování, někteří, v čistotě a pokoře a ve zdravém postoji, jinak se se mnou nedomluvíte....A pokud se vám něco nelíbí, opusťte tento prostor...Je to pro obě strany lepší



Imanuel, Parsival, Syn Člověka, avatar Kalki, král  stvoření, mesiáš Bohem pomazaný a vyvoleny ve výkonu funkce, těší mě. :):):)

1 a 1 :)

:):):) Pěkně jste mě rozpiňďouřili. :):):) Snad vyjasněno. Spíše si přeji zabývat se dáváním vás do pořádku, energetickými pracemi a podporou v komunitě. Ne mlácením prázdné slámy, ju. Tam, kde to nese trvale ovoce, budu.


Nyní vážně. Děkuji za pochopení a respekt soukromého prostoru komunity s jasnými záměry pro kompatibilní sdílení. Děkuji všem upřímně smýšlejícím a zdravě pracujícím za součinnost a spolupráci na zdravém prostoru komunity. :) Vážím si toho! Jedeme dál. :):):)

Share