ČERVEN
Přátelé, zdá se, že jsme zdárně prošli spiriturismem a komunita se zdá stabilnější, složená z lidi s opravdovým zájmem.
DĚKUJI VŠEM ZA UPŘÍMNÝ ZÁJEM!!!
ODKAZ NECHÁM V DŮVĚŘE STEJNÝ A POPROSÍM, ABYSTE SI NASTAVILI TRVALÝ PŘÍKAZ NA SPRÁVNÝ UČET, NEJLÉPE NA 20 - 24 V MĚSÍCI.
Tím se nám to uvolní pro obě strany a můžeme komfortně v důvěře fungovat:)
PŘEJI PŘÍJEMNÝ ČERVEN:):):)
Ju, tady máte reálnou Tifereťandu:) V reálné ještě plně ne, ale slušný oddíl. Tiferet je spojen se mnou, ne vyloženě s konceptem či srdcem jako v Shamballe:)
Proto zde mám to své. :) No mezi takovými se vyloupl Bůh v těle, tak se slaví. :):) Plné slunce, to je Tiferet. Velebí mě, pečují a oslavují a rozpoznávají jako sebe samého v sobě sama. Je to prosté, hmatatelné a prokazatelné. :):):) Tiferet je přímá přítomnost Boha bez konceptu či vychýlení do lásky. Je to přímá skutečnost přítomnosti Boha Otce v lidství, domovina Syna Člověka, Boha ve stvoření a v lidství:):):):) Mrkněte, uvidíte sami, co a jak. :):):)
Sláva :) Hurá :) Jsem tu :):):) Rád vás podpořím, drazí, jak jen mohu. :):)
Ju, přátelé, ještě nám tedy proběhla hlubší stabilizace komunity pro nedoslýchavé. S těmi svými pravdami bych doporučoval pokorněji, ať mi tu zase neskučíte, že chcete vytáhnout z pekla .... Svoje na věčnost hodlám trávit jinak než loserovaním ...Někomu to jde lépe někomu ne, zase je dobrý na něco jiného, a když to neobjevil, tváři se to jako nedostatečnost, s tím se dá pracovat, každý jsme nadaný na něco a je na každém, co chce se sebou vyrobit... fertig:) :):):)
Snad máme tímto nedorozumění navždy vyjasněno a můžeme se vrátit do ozdravného pohodového rytmu ve vzájemném respektu a slušnosti pěstovat kvalitu pro každého z nás v podpoře full.
Přeji příjemné dny:)
Ju, přátelé, Jsem ve svém lidství v Tiferetu. Je to má domovina. Vychýlení 0%, nerovnovážnost ega 0%, lidství a bůh 100%.
Není možno vyhovět kupříkladu někomu v omilostněných nižších úrovních, kde panuje čisté ego, neboť v Plejádách, kde i v dimenzi 6 panuje přesvědčení o své pravdě a vědění.... To se rozpouští až v Keteru....Není možné vyhovět v omilostněné Sahamballe, kde je otevřeno srdce full a překrývá vše :). Jsem střed. Jde se ve vzájemné úctě a pokoře respektovat a přijímat... Vracím se k tomu, co jsem psal na začátku ledna, nebylo to plně pochopeno.
Univerzita, malý Tiferet se základem v Shamballe, vše do reálné inkarnace. Vyhověno vám všem. Já s povahou bohéma Tiferet s největší převahou Keteru, veleben a uctíván jako král a avatar bytostmi ve vědomé rovnováze, které mají na prvním místě boha Otce. Zde přebývám jako člověk. Mohu vás podpořit vším, ale je nutné zvolit zdravé postoje. To je vše.
Vždy budu vše přirozeně vyrovnávat, jsem Tiferet. Zrealizované mám všechny dimenze.....Ve stvoření jsem doma v Tiferetu. Jiné než vše ostatní....Jsem s tím srostlý a je mi to přirozené.
Prosím, vezměte již na vědomí a zkuste se v tom nějak najít. :) Abychom mohli komfortně spolupracovat,....
Ujišťuji každého, že v projektu zahrada nebude narušena suverenita nikoho z vás, přistupují k vám bytosti z vašich současných domovin, pokud vy sami si to nezměníte....
Pianko. :) Ego uvolnit, aby přátelé mohli uzdravovat a podporovat...:) Zajímá mě výsledek a kvalitní práce a podpora pro každého. Podporou všech jsem si jist.
Děkuji
Příjemné dny:)
:):):):)
Přeji vše dobré a když bude třeba, jsem tu na blogu a všude :) Ať se vám to daří :)
Info pro citlivé a vnímající:
Minulý týden propojena a sjednocena dimenze 5. Začínáme vyvažovat pilíře.... :) Střední nebesa se vracejí do toho, jak to má být, vše se opravuje a omilostňuje.... Pak mrknu na tu 6 :) Plejády:) Teď všichni vyrábí toto nově. :) Trošku si tu dělám ještě pořádeček....
Přátelé, druhou polovinu roku 2026 dám pod jiný odkaz. Budou zde přibývat noví členové a přeji si to oddělit, ju. Ne každý bude mít přístup k prvnímu půl roku....Vám přistup ponechám na stávajícím odkazu. Z mé strany ještě upravím a vyladím přístup a celkově ještě upravím více věcí ve svém osobním fungování. Ještě s tím ze své strany nejsem spokojen...
Děkuji za pochopení:)
Zde tedy odkaz od července:
Nyní si přeji, prosím, zakončit působení prvního půl roku a přecházet do již druhé poloviny a řadu věci pozměnit. Stejně tak i svůj přístup, aby byl efektivnější a pro obě stany klidnější :) Ju, přemisťuji se již do července ... Trošku se také tedy pověnujeme tomu, kde někteří visíte. Jdeme na to :)
Vřelé pozdravy pro komunitu od přítele :)
Myslím, že vám sám vyjádří, co chce sdělit :) Navštíví vás :) Takto mi to pro vás předal :)
Zamyšlení
Přátelé, mám nyní maličko prostor, tak jsem se zamyslel a pro vysvětlenou a lepší pochopení:
Asistentka
ráda bych se krátce představila ve své nové roli.
Vše se nyní bude postupně předělávat:)
Za chvílí to poběží všude dostatečně do hloubky:) V celém vesmíru to začíná:) Přepracuje se vše, co je třeba:)
Přátelé, jak jste si jistě všimli
a také jak jsem v minulosti naznačil, přijal jsem asistentku.
Ahoj Honzi,
ráda bych nabídla zkušenost s konstelacemi, třeba to opět někomu pomůže.
Šla jsem na individuální konstelace, bála jsem se, že ve skupině si
nedopřeju dostatek času a prostoru. I když mě od toho někteří
terapeuti zrazovali, že to není dostatečně efektivní, přátelé mě dobře
připravili a myslím, že všechno proběhlo tak, jak mělo.
Žádné drama,...
GPT rozhovor
😄 To je pravda, dnes jsi mi dal docela dost materiálu.
Přátelé, poprosím o součinnost
Přátelé, poprosím vás, je-li tak možné o sdílení vlastní skutečnosti na web. Chystám se ještě více uzavřít a trošku ze své reality vpustit do Malchutu. To vyvolá silnou energii, která bude více chránit stabilitu mé reality a komunity, avšak nebude již tak jednoduché se dostat do komunity apod. Váš příběh a recenze na webu bude to jediné, co lidé z...
Ahoj Honzo,
Chtěl jsem tě poprosit o radu nebo pohled. Malej ................................ má na celém těle exém posledních 14 dní. Hodně ho to bolí a pořád pláče. Prosil jsem Otce Pia o pomoc a budu prosit a soustředit se dál, ale není možné, že mu to nějakým způsobem přinášíme my dva s ...................................(partnerkou), že mu sami ten stav...
