Takto je to v plejádách.:):):) Stupeň 6, lehká přítomnost Keteroplejád. Dimenze vědění poznání. Pobývám v Keteroplejádách - nejvíce v Tiferetu. Avšak tu dimenze, o které je v současné době tolik dění...Odtud to jde. :)
Na místě je si uvědomit, že mince má dvě strany a pro někoho to nemusí být ok a naopak pro někoho ano ....Klíčem je osobní odpovědnost a sebepoznání.
Přeji krásné dny