Ahoj Honzo,

16.06.2026

Chtěl jsem tě poprosit o radu nebo pohled. Malej ................................ má na celém těle exém posledních 14 dní. Hodně ho to bolí a pořád pláče. Prosil jsem Otce Pia o pomoc a budu prosit a soustředit se dál, ale není možné, že mu to nějakým způsobem přinášíme my dva s ...................................(partnerkou), že mu sami ten stav zhoršujeme?
Dokážeš se na něj naladit?
Děkuji moc za radu. Doufám, že se máš dobře :) 

Tohle asi nemusíš zveřejňovat, pokud to není nějaký speciální důvod, co by pomohl i druhému. 


Já se mám:):) A mám k tomu speciální důvod vždy.:) Nejde se mi podívat úplně do hloubky, leda, že bys chtěl ty??? To, co vnímám, je potlačený vztek a zloba. Neštěstí a bezmoc. Je na místě si uvědomit, že nejsi v nepřátelském prostředí, ale v podporujícím. Dříve než začneme, mi odpověz, zda ty sám si přeješ změnit svou skutečnost a budeme vynakládat úsilí nebo zda se chceš pořád zlobit na to, že jsem tě opustil a zklamal, bratře ze Shambally. Chceš tím opravdu pohnout nebo si ten horký brambor budeme přehazovat a bude se ti z různých stran vracet jako bumerang????

Rozhodni sám, co se teď stane.

Neboj, zde jsi v anonymitě a v přátelském prostředí....Budeme se stále bát???? Budu se rád namáhat, pokud to dovolíš:)


Rozumím, je to silná káva. :) Pak tedy bych doporučil konstelace, terapie zpracovaní hlubších emocí, existenční strach, nevíra v sebe, vzdor životu, bezmoc a vnitřní neštěstí....Plus, co tam vše je, jak u tebe, tak u maminky. Exém jsou potlačené hluboké negativní emoce, když je člověk dlouhodobě odmítá, děti často přichází jako ti, kdo nás tlačí ke změně. Já to zpracovávám jako vše spirituálně a kabalově. Může to byt silná káva, pak blíže k zemi - terapie, konstelace či v konečném stadiu klasická medicína a lékaři. Pokud člověku se nejde zatím otevřít spiritu, nemám jinou možnost, než takto nasměrovat. Kdyby cokoliv, tak se ptej:)

Ať se daří, příteli....Držím palce! :)


Tazatel:

Ahoj Honzo,

Musel jsem to tak nějak zpracovat, to co píšeš to o sobě vím už dlouho, že jsem si asi vše udělal tak těžké, často jsem měl pocit a nebo i tomu tak skutečně bylo, že jsem na všechno sám, až jsem ztratil víru a i radost z čehokoliv. Vlastně jediné co mi zbylo je tvrdá práce, nemyslím fyzickou spíš takovou urputnost. Už jsem tím, ale tak unaven, že musím a chci ty věci měnit. O to víc, že cítím s ...................(synem) a nechci na něj přenášet nic co mu nepomáhá. Chci se tedy otevřít spiritu a pomoci okolí, jen tápu jak. Jsem ale odhodlán udělat co je potřeba jako buldozer.
Kasickou medicínou, doufám, povrchové věci vyřešíme, ale rád bych to vyřešil celkově. Budu ti věřit, že je to podporující prostředí, ale stejně už bych rád touhle inkarnací dokončil cyklus a nechal to tu, to je jediná víra ke které se upínám. Nebudu už vynakládat úsilí na tu bolest a zlobu.
Doufám, že se brzo uvidíme, teď jsme tak nějak mimo, však ty víš.
Děkuji za tvé odpovědi 


Za mě je hlavní problém zjevný ty nechceš samo  sebe. Ty dáš všem všechno ,aby vše bylo dobré a jsi ochotný to vzít na sebe za ostatní a pracovat za ně . Proto jsi sedřený . Musíš jim to nechat ,aby na tom sami vyrostli. Chceš svůj vlastní řád ikdyž to myslíš dobře ,lidsky a srdečně bohužel je to zlo převlečené za dobro . Skutečně to tak nefunguje z pohledu božích zákonitostí je to porušení. Pak se zlobíš na to ,že to ostatní nedělají jak ty cítíš ,ale to se nikdy nestane .Není to tak vyrobené jdeš proti proudu . To co v sobě cítíš je tvoje a tím že se nechceš odmítáš to . To vše dobro co si přeješ pro všechny jsi ty sám  pro sebe samo, které nechceš. Všichni tě  budou zneužívat a brát ti ho a nikdo to neocení a ano na sebe jsi jen jen pouze ty sám. A proto když to překonáš ty sám kraluješ své realitě...Pokud ty nebudeš nemá tvému synovi kdo ukázat cestu  proto tě do toho tlačí ,aby sis vzal sebe samo. Jen tak jde z toho vystoupit a je nutné to udělat . Toto co zažíváš jsou muka ,které muže často zlomí i k alkoholizmu a sebelitosti.... Skutečně je opravdu nutné se na to u sebe zaměřit a dát sebe na první místo uvnitř sebe. Opustil si sám sebe pro něco a z toho něčeho se musíš ty rozhodnout se vrátit se k sobě  a ano na to je člověk sám...Není toto jednoduchá etapa ,ale dá se projít pokud v tom člověk zůstane muže ho to zničit....

Je na místě si uvědomit to ,že všechna bolest utrpení a dřina je reálné zavrhnutí či odmítnutí sebe. Jak to začneš v sobě měnit problematika se také měnit .Bývá to však hluboké a ne léta práce ,ale on jak člověk přijde jak na to a vidí že se to mění vlévá to novou krev do žil....Je to změna postoje k sobě to je to co po sobě chceš ty sám jen to nevíš a tvůj syn tě k tomu vybízí....:)Je třeba si to přát a zjistit jak na to  jinak se v tom budeš motat dokola....

Kdyby cokoliv klidně se ptej bratře ze Shambally 

Share