Ahoj Honzi,

18.06.2026

ráda bych nabídla zkušenost s konstelacemi, třeba to opět někomu pomůže.
Šla jsem na individuální konstelace, bála jsem se, že ve skupině si
nedopřeju dostatek času a prostoru. I když mě od toho někteří
terapeuti zrazovali, že to není dostatečně efektivní, přátelé mě dobře
připravili a myslím, že všechno proběhlo tak, jak mělo.
Žádné drama, žádné negativní pocity, jen jedno vlídné, klidné
uvědomění za druhým.
Narazila jsem na hlubokou propast starých vzorců mámy a babičky, které
mě vtahovaly, z té bylo třeba vystoupit a jít dál. Vůbec poprvé jsem
zažila sounáležitost a pocit, že předci není jen něco odděleného kdesi
daleko, ale jsou mojí součástí a já jejich. A hlavně to, že rodová
linie nemusí znamenat jen traumata, ale i podporu a pomoc. A když nám
něco třeba nedokáže dát vlastní matka, může nám to dopřát jiná, zdravá
žena z rodu. Poprvé jsem tak zažila pocit mateřské, bezpodmínečné
lásky. Měkké objetí, kde se můžu uvolnit a pustit všechny strategie
přežití a vzorce, kde můžu být konečně sama sebou, v klidu a bezpečí.
Připadám si teď jako malé dítě s laskavou maminkou v zádech, které
může v bezpečí objevovat svět a postupně se poznávat a kdykoli se o ni
opřít. A až zesílím, přijde čas i na to ženství, ale nejdřív musím
vyrůst :)
Takže pokud vám Honzík radí konstelace, jděte do toho, i když nevíte,
nejste si jistí, stojí to za to... Sama bych se k tomu nikdy
nedostala. A přátelé vás provedou!
děkuji 


Ano, přesně tak, skvělá práce!:) 

Ono se moc nevyplatí poslouchat gurui a šamany apod z víkendových kurzů,  no :) Nemají na to vitamíny  ....Jen si na to hrají a vytváří dojem o sobě, na kterém většinou finančně profitují, to je jednoduché....A skutek utek :) Je lepši být bdělý a tříbit si to sám s přáteli průvodci na zahradě, popřípadě se zeptat do blogu.

Gratuluji, holka :) Děkuji za sdílení :)



Tazatelka:

Děkuji Honzi! Ano, bála jsem se, jestli to nebude někdo takový, abych si spíš neublížila. Dneska mají všichni super chytlavé prezentace a použivají velká slova, ale průvodci mě navadli dobře! Byl to důležitý krok.
Hezký den! 


Přesně tak :) No ono to má u hodně lidí váhu asi jako kulturista teoretik :) Jako moc to nebrat vážně, je to tu na Zemi pěkný sbor :) Pravda je ve vás a chce si ji a sebe  jen najít s kvalitní fundovanou podporou to své....Za mě je to jasné:)

Gratuluji, ještě jednou, takto se to dělá za mě :):) Držím palce, ať se ti to vše daří:)

Share