ČERVEN

Přátelé, zdá se, že jsme zdárně prošli spiriturismem a komunita se zdá stabilnější, složená z lidi s opravdovým zájmem.

DĚKUJI VŠEM ZA UPŘÍMNÝ ZÁJEM!!!

ODKAZ NECHÁM V DŮVĚŘE STEJNÝ A POPROSÍM, ABYSTE SI NASTAVILI TRVALÝ PŘÍKAZ NA SPRÁVNÝ UČET, NEJLÉPE NA 20 - 24 V MĚSÍCI.

Tím se nám to uvolní pro obě strany a můžeme komfortně v důvěře fungovat:)

PŘEJI PŘÍJEMNÝ ČERVEN:):):)


Ju, tady máte reálnou Tifereťandu:) V reálné ještě plně ne, ale slušný oddíl. Tiferet je spojen se mnou, ne vyloženě s konceptem či srdcem jako v Shamballe:)

Proto zde mám to své. :) No mezi takovými se vyloupl Bůh v těle, tak se slaví. :):) Plné slunce, to je Tiferet. Velebí mě, pečuji a oslavuji a rozpoznávají jako sebe samého v sobě sama. Je to prosté, hmatatelné a prokazatelné. :):):) Tiferet je přímá přítomnost Boha bez konceptu či vychýlení do lásky. Je to přímá skutečnost přítomnosti Boha Otce v lidství, domovina Syna Člověka, Boha ve stvoření a v lidství:):):):) Mrkněte, uvidíte sami, co a jak. :):):)

Sláva :) Hurá :) Jsem tu :):):) Rád vás podpořím, drazí, jak jen mohu. :):)


Ju, přátelé, ještě nám tedy proběhla hlubší stabilizace komunity pro nedoslýchavé. S těmi svými pravdami bych doporučoval pokorněji, ať mi tu zase neskučíte, že chcete vytáhnout z pekla .... Svoje na věčnost hodlám trávit jinak než loserovaním ...Někomu to jde lépe někomu ne, zase je dobrý na něco jiného, a když to neobjevil, tváři se to jako nedostatečnost, s tím se dá pracovat, každý jsme nadaný na něco a je na každém, co che se sebou vyrobit... fertig:) :):):)

 Snad máme tímto nedorozumění navždy vyjasněno a můžeme se vrátit do ozdravného pohodového rytmu ve vzájemném respektu a slušnosti pěstovat kvalitu pro každého z nás v podpoře full.

Přeji příjemné dny:)



Ju přátelé Jsem ve svém lidství Tiferet . Je to má domovina. Vychýlení 0 nerovnovážnost ega 0 lidství a bůh 100%.

Není možno vyhovět kupříkladu někomu v omilostněných nížších urovních kde panuje čisté ego neboť  v plejádach kde i v dimenzi 6 panuje přesvědčení o své pravdě a vědění ....  To se rozpouští až v Keter....Není možné vyhovět v omilostněných Sahamballa kde je otevřeno srdce full a překrývá vše:). Jsem střed .Jde se ve vzájemné ústě a pokoře respektovat a přijímat... Vracím se k tomu co jsem psal na začátku ledna nebylo to plně pochopeno.

Univerzita malý Tiferet se základem Shamballa vše do reálné inkarnace . Vyhověno všem vám . Já s povahou bohéma Tiferet s nevětší převahou Keter , veleben uctíván jako král a avatar bytostmi ve vědomé rovnováze ,které mají na prvním místě boha Otce . Zde přebývám jako člověk. Mohu vás podpořit vším ,ale je nutné zvolit zdravé postoje. To je vše.

Vždy budu vše přirozeně vyrovnávat jsem Tiferet.Zrealitovné mám všechny dimenze.....Ve stvoření jsem  doma v Tiferet. Jiné než vše ostatní....Jsem s tím srostlý a je mi to přirozené 

Prosím vezměte již na vědomí a zkuste se v tom nějak najít:) Abychom mohli komfortně spolupracovat,....

Ujišťuji každého ,že v projektu zahrada nebude narušena suverenita nikoho z vás  ,přistupuji k vám bytosti z vašich současných domovin pokud vy sami si to nezměníte....

Pianko:)Ego uvolnit ,aby přátele mohli uzdravovat a podporovat...:)Zajímá mě výsledek a kvalitní práce a podpora pro každého. Podporou všech jsem si jist.

Děkuji

Příjemné dny:)


:):):):)

Přeji vše dobré a když bude třeba jsem tu na blogu a všude:)Ať se vám to daří :)



Info pro citlivé a vnímající:


Minulý týden propojena a sjednocena dimenze 5 . Začínáme  vyvažovat pilíře.... :) Stření nebesa se vracejí do toho jak to má byt vše se opravuje a omilostňuje....  Pak mrknu na tu 6 :)Plejády:)Teď všichni vrábí toto nově:)Trošku si tu dělám ještě pořadeček....


Pro shrnutí

11.06.2026

Přátele postupně bude tedy vhodné za mě uvědomit si svou možnost převzít za ni odpovědnost ju

Zde to mate:)

10.06.2026

22:50 - 24:40 a také 40:50- 44:50 a také 1:06:15 - 1:10:00

Pěkný den přátele:) Nyní za mě je vhodný záměr zadat do Univerzity a na vašich zahradách na propuštění sama sebe ze starých a nepotřebných struktůr ideálním způsobem. Uzavření všech nízkých stuktůr ideálním způsobem a Daatových nerovnovážných realit.

Stupeň 6 je uvolněn a nyní začínám zavírat DAAT:) Někdo to bude vnímat .Tak aby jste věděli co se děje :) Bude však to pozorovatelné všude svým způsobem....A pocítí to či zažije každý:)Někdo tak někdo onak:)

Ahoj komunito,

08.06.2026

Ráda bych tu zasdílela, jak se mi věci postupně skládají. Jak jsem se sebou přestala bojovat, mohla jsem si více uvědomovat svojí zmatenost. Že se snažím k věcem postavit jinak než je mi přirozené a než mohu pochopit. Požádala jsem tedy průvodce o pomoc s přijímáním mého ženství. Opět jsem si znovu musela uvědomit, že se snažím naplnit nějakou...

Přátelé jak jsem psal komunita se zestabilňuje a uspořádává.... Ještě nám proběhlo doladění.... Je na místě vzít na vědomí a uvědomit si pár věcí...

Pořád něco hledám, vnitřní klid, mír v sobě, něco, co pořád nedokážu pojmenovat. Poslední dobou vidím, jak mám před sebou zeď, vysokou, pevnou a vím, že za ní na mě něco čeká, že stačí ji povolit, projít ji.Včera při meditaci mi něco došlo, nebo spíš někdo. Přišla jsem k sobě já, já..................., kterou pořád hledám, má práva já, ta, na...

Ahoj Honzi,

06.06.2026

měla bych taky jedno sdílení, třeba to někomu pomůže.
Jak jsem nemohla najít terapeuta, tak jsem požádala průvodce, jestli
tam teda mám jít, ať mi někoho pošlou :) A objevila jsem paní, co
občas dojíždí do Brna a za 14 dní měla volný termín. Sedla mi i tím,
co psala. Že pokud nemáme jasné téma, nemusíme se bát, že už před...

Při komunikaci začala projevovat zájem, tak jsem ji řekl, že se může ptát na přímo:)