Univerzita vědomí

Univerzita vědomí je plnohodnotný energetický systém, který mi byl poskytnut pro výuku zde na zemi. Neboť jsem brán ve vyšších dimenzích jako mistr učitel. Tento systém jsme vytvořili pro  všechny, kteří  mají zájem učit se, ale také pracovat s energiemi nebes. Univerzita vědomí, jak již nese název, jsem nechal otevřenou komplexně horním světům i šamanským realitám. Je to tedy jakýsi univerzální portál pro kohokoliv a cokoliv (s vyjimkou spodních světu samozřejmě). Systém postupně dále rozvíjíme.


Univerzita vědomí je víkendová akce, kdy začínáme v pátek v 18 hodin a končíme v neděli v dopoledních hodinách.

Na každé univerzitě obdržíte 2 stupně. Tedy celkem 4 dále ponechávám aktualizace volně ke stažení. Po 4 stupni je víkend vhodný pro vzájemné posuny obohacení a tak dále... 
Následně dostáváte klíče  od dalších úrovní jak Shamballa tak i Reiki.

!!!Mistra nedělá mistrem víkend, ale studium a práce - vývoj. Tedy celý ten projekt je možností pro každého, kdo si přeje, do míry, jak mnoho si přeje!!!

Univerzita vědomí již běží pár let a za to dobu již prokázala mnoho úspěchů a posunula mnoho lidí kupředu.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Víkend probíhá formou konzultací, zasvěcovaní a praktické práce s energiemi. Nutné s sebou potraviny, hygienické potřeby, lůžkoviny. 

K dispozici : 5ks matrace, gril, trouba, plynový sporák, koupelna,

Místo konání : Vřesice 8,679 62

Cena: 10.000Kč za osobu


Termíny univerzita vědomí: