Za mne k tomu vyčištění
vymezení se ale i podpoře. Jak tomu rozumím já, jsi úplně jiná liga než většina lidí, které jsem mohla poznat.
Text: Mentálně silní lidé nedělají laskavosti lidem, kteří se k nim nechovají s respektem. Mentálně silní lidé nevěří každé hlouposti, která je napadne. Vědí, co chtějí ve vztazích, v práci, v oblasti financí, fyzického zdraví, emocí i duchovního rozvoje. A neustále si kladou jednu důležitou otázku: "Je to v souladu s mými cíli?" "Odpovídá moje chování tomu, jaký život chci žít?
Ty ještě k tomu máš opravdu velké pochopení a velkou laskavost. A tam, kde jen vidíš trošku vůli, pomáháš, jak můžeš, nasměrovat, vysvětlit, podpořit atd...tak rozumím, že to je tvůj záměr.
Mne to inspiruje a i pomáhá se nacházet ve svém a nastavovat si i hranice, hlavně k a v sobě a následně to jde směrem k ostatním. Nikdo mi to dříve neukázal. Tak se to učím nyní.
Je to samozřejmě na každém, jak s tím každý naloží a jak se toho chopí.
Moc přeji všem nám zdar.
Děkuji za sdílení a podporu:) To je super postoj. Přátelé si to jistě přehodnotí a nastartuji zdravé procesy. :) Každý je dobrý, jen někdy je vyhozen ze svého rytmu. :):):) Jsem rád, že ty své již startuješ, ty i svět bude bohatší. :)
Věděl jsem, že se to jednou prolomí. :):)
Jsem velmi bohatý člověk. :):):)
Tazatelka:
Honzí! Děkuji moc za odpověď a za podporu 🥹. Sám to člověk nedá. Tak nějak postupně si ten můj život přebírám a postupně i odpovědnost za něj. Bohatý jsi. A celá nebesa Tě slaví! Časem i třeba, zde na Zemi.
