:)Tak co drazí:)Jak to máte?Co si dáte???

22.06.2026

Kolik kaskaderských kousků mám ještě ukázat???:)

Dáme si spolu čaj což je v pořádku a nebo vás také zvednu ze židle:):)

Pokud na mě však chcete věšet svůj egosen ve své domýšlivé umanutosti dostane to zpět v úhledném baličku se zdvyženým prstem:) Každý si svůj scénář píše sám.....Sam pro sebe:)Na dobrý čaj s přáteli na zahradě  mám prostoru dost:)Na efektivní podporu v seberozvoji také:)Rád to udělám:)

Přeji  mnoho zdaru a podporuji v blogu, meditacích  a ceremoniich .Je to na vás.... 

Share