Kolik kaskaderských kousků mám ještě ukázat???:)
Dáme si spolu čaj což je v pořádku a nebo vás také zvednu ze židle:):)
Pokud na mě však chcete věšet svůj egosen ve své domýšlivé umanutosti dostane to zpět v úhledném baličku se zdvyženým prstem:) Každý si svůj scénář píše sám.....Sam pro sebe:)Na dobrý čaj s přáteli na zahradě mám prostoru dost:)Na efektivní podporu v seberozvoji také:)Rád to udělám:)
Přeji mnoho zdaru a podporuji v blogu, meditacích a ceremoniich .Je to na vás....