Pro shrnutí

13.06.2026

Přátelé, postupně bude tedy vhodné si za mě uvědomit svou možnost, převzít za ni odpovědnost, ju.

To v řadě případů může být i čaj, jak si to uděláte, tak to máte. Podpora full.

Nenuťte mě tu loserovat a motat se s vámi. :) Spíše pokud nejste spokojeni s čajem, proměňte svou příležitost v zisk a vlastní zdravý profit. Vy rozhodujete o sobě. Já mám svoje.

Není vhodné mé působení vtěsnat do Youtube či víkendových sezení v přírodě při bubínku atd. Jsem, co jsem a žiju si po svém...Nevnímám Boha někde v něčem či dogmatech, nýbrž v sobě, sebou žitím ve svobodě atd.

Je dobré porozumět, že to máme každý jinak a každá dimenze je jiná. Cestou není plivat jed, ale uvědomění, že vaše nespokojenost, pohrdání, arogance pochází z vás samých vůči sobě sama. V každé dimenzi a každá bytost může dosáhnout sama sebe, je to jen a jen na ni. Pokud nejste spokojeni, vy si to můžete předělat, mohu podpořit, ne dělat za vás. Pokud na to někdo připraven je, vhodné na víkendová sezení o lásce a podobně. :) Nebo to lze kombinovat samozřejmě, to je plně na vás....

Já jen prostě, že to mám jinak.....Tak je dobré to respektovat a pokud o to stojíte, tak se do toho maličko nastavit a vyrobit si to ku spokojenosti vás.

A ano, vesmír - nebesa jsou velmi rozmanitá, to není důvod k aroganci, ale výzva k pokoře a respektu. A než chcete někoho hodnotit či uzavírat stanovisko, je vhodné se podívat na to, kdo to je, abyste se nepoškodili ještě více .....

Ještě trošku ladíme nástroje, ale v zásadě je hotovo, bude se to jen přepracovávat v daných dimenzích. Samozřejmě vše je na vás, co si sami přejete. Já to má jasně dané.

Pokud vám to neladí, musíte si to naladit a nebo jít vrzat jinam :):):) To není věc orchestru ani dirigenta :) Nedivte se, že pak zdvihne prst. To musí štimovat :) Své si každý spravuje sám, kolektiv podpoří se začleněním kamkoli se vám líbí :) Vrzat tu a ještě přesvědčovat ostatní, že je to správně a vy jediní máte pravdu a kritizovat i dirigenta, je loserovaní. Být arogantní a domýšlivý ve své omezenosti, není cesta. Cestou je za mě sebezdokonalení a povznesení, ale je to samozřejmě na vás.


Těším se na další zážitky s vámi :):)

Pěkné dny přeji:)

Share