Je velmi velmi důležité porozumět v jaké dimenzi se nacházím ve svém lidství. Jakými bytostmi jsem obklopen. Jaké bytosti to dali podnět jaké komunitě:
Tiferet
Nežiji skutečnost, kterou mnozí vy, a nikdy jsem ji nežil. Nemám tyto potřeby ani myšlenky. A z této reality, kde lité toužili po bohu a jsou přímo jím - mnou, mluvím, zde jsem to vše.
Není to Shamballa, kde jsem vnímán přes srdce, ani Plajády, je to místo, kde jsem sebou v lidství. Člověk Bohem a Bůh člověk a všechen rozpor zmizel....Tiferet je jediné místo ve vesmíru, kde toto je....
Zde jsem na trůnu jako přítomný Bůh v Tiferetu. Syn v lidství. Nemáme to jako v ostatních dimenzích.
Neznám pojem, že mě někdo nepřijal a tuto skutečnost nezná. Jednám s každým jako se samo sebou. Nerozumím něčemu, co je mimo to. Pokud máte špetku nerovnovážného ega, vždy se bude třít s touto skutečnosti Tiferetu.
Bohužel však toto leží na vás, ve vaši odpovědnosti za sebe. Mohu vás podpořit odkudkoliv a se všemi, abyste si své záležitosti dali do pořádku....Nejde je přenášet ani na mne ani na nikoho jiného, je to vaše dílo a vaše energie - dimenze, ve které trávíte věčnost. Je to jen a jen vaše dílo a důsledek vašeho myšlení, vašich postojů a celkového nastavení, ne moje, ani jiné dimenze, ani Otce. Můžeme podpořit, když o to budete stát a přijmete to i sebe. Mnozí máte hotovo na své dané dimenzi.
Porozumějte, tím, co řeknu nebo si přeji, se řídí celý vesmír, já nemohu s někým polemizovat o tom, že věci jsou jinak. :):) To si musí skutečně každý zvážit sám. To, co tvrdím, žiji, a také prokazuji skutky všude, to je levl, který nemůže nikdo popřít. :) Pokud ano, opravdu se nedá nic dělat.....Rád podpořím každého, kdo o to stojí a dám vše, slíbil jsem to před léty a plním to. Za mě hotovo a je to na každém.
Zdravíme z Tiferetu a přejeme vše dobré:)
To není scifi, je to reálné a i takový by měl být i postoj lidí.
Každý to má jinak a každému je dobře v jeho domovině, buďte na sebe opatrnější a laskavější, ju. :) Trošku více vědomé odpovědnosti za sebe a pokory. :)