Potřebuji prosím vysvětlit:

02.06.2026

trochu jsem se zamotala . Svým žitím - prožitkama poznávám sama sebe a na tom se uzdravuji , roste mi sebevědomi apod. Můj život je vlastně to hledání pravdy o sobě - uzdravování se ,to je to pianko jak říkáš. Znovu si to vše skládat. A já asi vidím že to dělám obráceně , snažím se ze svého velkého balíku vyhazovat co tam nepatří a to je to ,co mne motá. To je ta nerovnováha mezi moji reálnou inkarnací a tím kam lítám?



Prosím tebe, teď opatrně a s lehkostí, ju. Zkus se podívat na to, co ti chci ukázat něž jako na kritiku. 

Za mě tě motá tvá vypočítavost a kalkul. Chce to klid, ju, snažíš se a děláš, co můžeš, ono se to podaří. Nicméně ty máš, co potřebuješ, ty s tím jenom kupčíš a chceš to občůrat. Musela ses to naučit, abys v životě obstála, ale spirit svět je pravdivý a protipól. Když své ego v této oblasti přijmeš a sama sebe v něm, půjde do rovnováhy a odpověď na svou otázku najdeš sama. Tím, co mí píšeš, mi sděluješ, že tvůj stav je při nejmenším uspokojivý, chtěla bys ho, ale nemůžeš k němu, tak se divám na to, v čem se to motáš. :) Mrkni na ten den dotaz mýma očima, myslím, že to uvidíš. :)

Zkus se tedy zaměřit ne úplně na svůj prospěch, zdá se, že to máš fajn, a když tak si to vymazlíš pak, ale podívej se na nerovnovážné ego, které ti mohlo i k tomu dopomoci. :)

Bojíš se ho a stydíš se za něho. :) Stačí s ním jen popracovat a stane se dle mě to. co si přeješ. :)

Co myslíš, drahá, sedí????:)

Sleduješ jo, 2 vteřiny:) Jsem se na to zaměřil, jak dlouho mi to bude trvat. Skutečně 2 vteřiny, přátelé to stopovali :):):)


Tazatelka:

Děkuji. Je to přesně jak píšeš, já se opravdu za to ego stydím a schovávám ho a odmítám ho..A teď vidím, že to je to motání se a vlastně jen další a další moje kulišárna , protože popírám ,že ho mám a tím vlastně odmítám sebe. Ty jo, Honzo moc ti děkuji 


JJ. Jsem rád, že zdvižený prst splnil svůj účel. :)

Za mě, drahá, už bych zvolil jinou strategii. Od 20 do 40 je věk expanzivní, následně 40 až těch 65 vstupujeme a zažíváme plody a doleštíme . 65 a výš důchodový  - vrchol života, stahujeme se do sebe a zrajeme do hloubky. Jsi před důchodovým věkem, zvládla ses finančně zajistit, máš své bydlení. Pocestovala jsi svět. Po 40 jsi mě potkala a zajistila sis existenci ve spiritu. Udělala jsi max, co jsi dokázala a ne brak. Zůstává nízké nekvalitní ego od tvého stupně, které tě nutí k expanzi a vypočítavosti. Spíše si rozpustit přebytečně ego a vzít si to, co se povedlo. Není to špatné, máš to v reálné pod Aghártou. Rozpustit přebytečné ego, následně zdravý styl života, energie, popřípadě mikroiboboga. Vyšší stupeň buď přijde nebo příště. No stres, no problemo, pianko. :) Nový styl života, zdravý na všech úrovních, Už to nehoním, zraju...

Takový nástřel jen ode mě, co ty na to. :)


Tazatela:

Brečím, brečím, po těle se mi rozlívá něco krásného děkuji Honzo za všechno 


No supeeer. :) Rádo se stalo. :) Jen tě to ego motá ve starém. Postupně se z toho uvolnit. :) Průvodci ti pomohou a kdyby bylo třeba, jsem tu:) Jsi šikovná, to už jen doklepnout..... 

GRATULUJI!

Share