Ju, přátelé, co jste níže, zdá se vám toto špatně nebo nedostatečně?
Spíše se sebe nebojte a nenechte si namluvit, že na něco nemáte.....Časem si to sedne, musí vzít na vědomí, že jsem tu, nic s tím nenadělají...Kdo spadá pod Plejády, je kolem mě dost lidi, co jsou z Plejád a jsou se mnou v rovnováze a na pohodu. Pokud to nejde, rád podpořím, pokud to i tak nepůjde, musíme jít každý svou cestou....
Věřím, že si každý najde to své a sám v sebe, nemám potřebu do toho dále zasahovat. Poprosím však o respekt sebe i mě, pokoru a čistotu. To stejné nabízím. Vyvedu si každého, kdo o to stojí. :) A časem uhladím i bratry i setry z Plejád. :)
V rámci rovnováhy jsou ode mě Plejády plně podporovány a respektovány. Priorita je pro mě autenticita každé bytosti, ne však ego, s tím se popasovat neumím. Co patří ke mně patří ke mně...
Časem se vše srovná a bude super pro všechny. :) Potřebné podněty máte a to je za mě celé. :) Těším se na další dotazy. :) Je to dobrodružství narovnávat to stvořeni, že. :)
Přeji příjemné dny:)