Lehké shrnutí:)

20.05.2026

Za námi se zdá je náročnější období, které není jednoduché pro nikoho. Prošli jsem tlakem ega a rozdílnými pohledy, silnými emocemi  i situacemi. Kdy nebylo jednoduché vždy reagovat. Mnohdy v těchto situacích převažuje ego. V těchto situacích není vždy snadné udržet zdravý směr.

Prokázalo se však, že zdravý směr, který nastavujeme, má smysl...Postupně se vše vyjasňuje a dnes již víme, že zdravý směr má výsledky a přináší stabilitu a jasnější fungování. Někteří lidé se rozhodnou pokračovat svou cestou, protože by se s tímto nastavením nedokázali ztotožnit. To je přirozená reakce a přeji vše dobré.

Důležité je, že jsme situaci společnými silami zvládli a můžeme pokračovat dál,  silnější a zkušenější. Více táhnout za jeden provaz, i když každý na svých nohou:)

Máme před sebou novou etapu. Někdo už čajík, někdo se rozhodl ještě věci posunout dál. Je to na každém. :) Každý má podporu a prostor na to, aby dosáhl v podpoře cokoliv, si přeje. Já se spíše již budu situovat do toho čajíčku ve svém... 

Podpořím vás v čemkoli zdravém a smysluplném, či vám ukážu, kde se držíte v egu nebo cokoliv potřebujete. Myslím, že jste si to nasahali dost, uvítal bych časem harmoničtější fungování, ale rozumím, že vše má svůj čas:) Je to na měsíce až leta než se zestabilníte a zorientujete. :):) 


Mějte se co nejlépe a kdyby bylo třeba, jsem tu a jinak v meditacích, atd. všude, kde mě pustí. :) Mějte krásné dny i léto:)

Share