Přátelé, můžete v blogu jasně vidět, jak to funguje, juuuu. Svou vůlí a v odpovědnosti za sebe si volíte svůj osud a formujete sebe i cestu.
Kabala je božská hra. Ryzí vláda ega je spodní kabala, Aghárta blíže Zemi od Tiferetu dolů, realita duše a prožívání. Plejády je takový fotbalový tým. Má to své pravidla, týmové hry katalogového tipu na vysoké vibraci. To, co se zde dělo, byl nábor nevědomých bytostí do fotbalového týmu, který jsem přibrzdil. Koncept žití fotbalového týmu mi nic neříká a v individualitě žití jsme nekompatibilní. Je to jiné uchopení reality života s úplně jinými potřebami. Je třeba to respektovat. :)
Shamballa, realita srdce, lásky a soucitu.
Tiferet, vše, přímá přítomnost Boha ve všem. Já Jsem samo sebou a vše je stvořeno pro mě, jsem plně samo sebou v rovnováze a plnosti a sdílím s přáteli, kteří jsou samo sebe ve svém, také samo sebe v kompatibilitě.
Keter, hra končí, ego zaniká a vše se vrací do jednoty v nic, z kterého vše vzniklo. Nad Keterem je Otec. Propojuji vše a udělal jsem zásahy ve stvoření, abych ho vyrovnal do toho, jak to má být. Každý má možnost volby, hlavně si dejte pozor, ať to není spodní kabala, ju. Umí hodně zamotat, je to dokonalá iluze všeho. Vše má svá pravidla a energii. Myslet si, že jen to vaše je správně a jen vy máte pravdu a jít se konfrontovat s králem stvoření, který má vše, je sebevražda. Člověk je individuální pravdou v univerzu, ne naopak. Já tyto skutečnosti propojuji a mám oboje. Může se někomu slušnému hodit..... Spíše pokora a přijeti, abyste mohli vidět a slyšet a poučit se... je to na vás, drazí.
Podporuji v blogu energetickými pracemi, svou přítomností, meditacemi, ceremoniemi, setkáními, ibogou. Sám na sobě jsem vše zrealizoval...
Je třeba vzájemný respekt, pokora, odpovědnost a pokud je málo čaj, tak sofistikovaná práce. Jaký závěr si o tom kdo udělá, je na něm. :) Jít a vštěpovat a hodnotit v nevědomí a nevědomosti v náboru do fotbalového týmu mě plejadové hodnoty v omilostněných podčarových realitách, je komické. Nebýt domýšlivý a nemyslet si, že je moje povinnost podporovat, je to jen má dobrá vůle a je třeba si to nastavit zdravě v přijetí. Nebýt nezdvořilý a pokud nesouhlasím v odpovědnosti za sebe odejít tam, kde je to pro mě dobré. Zde moc pro zoufalost není místo....V zahradě dávám prostor každému a všem dimenzím s tím, že se mě můžete na cokoliv zeptat a osobní podporou tak, jak kdo chce. Je to velmi velmi velkorysé a štědré. Respektujte v odpovědnosti za sebe své i mé hranice a vybízím ke slušnosti. Rád vás podpořím, pokud si to budete přát:)
Mnoho zdaru, úspěchu a mějte krásné dny:)