Honzíku, děkuji ti za příspěvky v komunitě.

04.06.2026

Ten text, co jsi poslal, hlavně písnička od Lady Gaga, mě fakt dostal. To jsem dnes potřebovala moc slyšet.

Miluji tě a Potřebuji tě

Jsi prostě nejlepší 


Děkuji, také:) Všichni jsme nejlepší, ukazuji vám jen to, co je možné:):) No a vy to zatím nevíte, tak si to trošku užívám. :):):) To má každý:):):)

Share