Honzi,

08.05.2026

jak mě vždycky upozorníš, že se nechci, tak mám k tomu takový zážitek.Včera jsme odjížděli za tátou, to je pro mě vždycky náročné. Už pár dní zpátky se mi začaly odhalovat různé věci, hodně v souvislosti s ním, a proč jsem si odmítla svoje ženství, s konkrétními situacemi z minulosti - jasně jsem vnímala sebe, jak říkám něco, co vlastně nechci, a přitom uvnitř křičím, že chci pravý opak. Do toho se mi připomnělo, jak jsi nás na terapeutickém víkendu upozorňoval na důležitost rituálu vystoupení z rodiny, a také můj dotaz ohledně ego-rolí, ze kterých je třeba vystoupit, abysme se mohli uzdravit. No a ráno před odjezdem jsem brečela, že se mi nikam nechce, valily se na mě emoce, všechny ty spojené programy a vzorce. A najednou jsem jasně uslyšela: Tak neblbni, vystup z toho a jeď tam sama za sebe. A moje první reakce byla: Cože? To jako můžu??? Honzi! Já vlastně pořád nechápala, nevěřila, že to můžu udělat! Proto jsem pořád hledala někoho, kdo to udělá za mě! A něco odpadlo, změnilo se, rozhlížím se, zkoumám, co z toho bude, ale pro mě je to obří prozření.Moc děkuju, že nám to trpělivě pořád opakuješ, podívej, jak a kde můžeme být různě zamotaní...


Ano, to je ono. :):):) 

Čím myslíš, že jsem přemohl temnotu, vzal jsem si vše, co je moje zpět. :)Jsem vyroben přesně tak, abych si udělal, co potřebuji. :)

A tak jsem se prohnal stvořením a proluftoval ho. Ano, je to, jak píšeš. Jen to chce opatrnost. Děláš to dobře. Jsi emoční žena a máš tendence věci přehánět, aby tě to zase nezamklo v jiné podobě. Je to správně, ale chce to klid, zahrada je právě dimenze ta nejvhodnější. Nastupuj opatrně a uč se vnímat sebe a kdyby nebylo něco jasné, tak se zeptej, ať si to ujasníš, než se v tom naučíš chodit sama ju... Průvodci ti pomohou. Pi pi pianko, ju, draku :)


GRATULUJI


Tazatelka:

Děkuji Honzi! Tohle mi stačí, ulevilo se mi, sebe samu vnímám trochu jinak, volněji, s manželem se to lepší. Teď si udělám radost novým kolem a počkám, co mi průvodci zase naserviruji. To vedení bylo tak dokonale poskládané, že víc než čaj z mé strany teď nemá smysl. 


Skvěle!!!! To je přesně ono !!!! A rodina a tvůj manžel potřebuje tebe, proto se věci pak zlepšuji a nejvíc potřebuješ sebe samo ty. Rodina potřebuje energii ženy, když se ztrácí nebo není sebou, je katastrofa:)

Čaj každého má jinou chuť. :) Dochucuj dle svého gusta s kvalitními průvodci a ve svém tempu. :) A když to budeš cítit, někdy se ozvi:)


Přeji vše dobré:) A ať se ti daří:)


:):):)



Share