Honzi, zdravím Tě! Poprvé v dospělém životě jsme si dovolila 9 dní volna v kuse a vůbec jsem se kvůli tomu necítila blbě! Musela jsem Ti to napsat! Jsem strašně vděčná a moc děkuji!

25.06.2026

Výborně  to je velmi pozitivní krok:)Děkuji za sdílení!

Share