Ahoj Honzi a komunito,

31.05.2026

Chtela jsem Ti Honzi, jeste jednou podekovat. Ja jsem tak vdecna za svoji tiferetovou cekarnu, ja snad zacinam byt i stastna a spokojena🙂. Je mi davane presne co potrebuji a to jsem teprve na zacatku a uz me to krasne naplnuje.Opravdu moc dekuji.Jeste jsem se chtela zeptat. Mam karmu ze strany babicky, rada bych se z ni uvolnila, osvobodila. Pozadala jsem svoji cekarnu o pripravu, takze mi ted bezi priprava. Potom, az bude hotova priprava, tak bych pozadala o vyvedeni a osvobozeni se, vycisteni z te karmy?Asi toto delat na vickrat a nechat se vest pruvodci co je treba?Honzi jsou to spravne kroky? Moc prosim o Tvoji radu, jestli je to mozne.Moc dekuji🙂 


Ano, skvělé jedeme dál. :) Tak ses rozhodla při čajíčku to posouvat dál??? :)

No úplně není divu, máš to naopak jak většina lidstva. Lidí mají standartně kolem 5% spirituality a otevírají se někdy i do 100%, to už je na blázinec a hraničí s šílenstvím. Ty to máš naopak, máš reálnou spiritualitu mezi 60 až 70 % a v reálné inkarnaci žiješ do 10%. Je tedy jasné, že budeš chtít navyšovat, sotva se trochu oklepeš. :) To mě mohlo napadnout, že to bude trvat jen pár chvil. :)

Je vhodné si uvědomit, že mezi 60-70 % procenty spirituality v reálné inkarnaci se pohybuje reálně hotový indiánský šaman v Aghártě.

Je také na místě si uvědomit, jak velký kus cesty jsi urazila. Ještě před pat lety do tebe lidé kopali, opovrhovali tebou, plivali na tebe a ty ses bála se narovnat a podívat se jím do očí.

Nyní stojíme reálně před skutečností, že se mě ptáš na skutečnost, kterou na sobě hodláš spáchat, která u šamanů trvá roky se silovou rostlinou....

V první řadě je dobré a vhodné si uvědomit tyto fakta. To, na co se chystáš, může být velmi nepříjemné a potřebuješ vědět, jak si stojíš. 

Je na místě požádat Otce o to, aby tě podpořil a pomohl ti s tvými záměry. Máš to s ním dobré, jistě tě podpoří. :)

Následně proveď zadaní do Tiferetu čekárny o vyvázání a vyvedení z této karmy s babičkou. Dej všechny povolení průvodcům a i s žádostí, aby udělali vše, co je pro tebe dobré a aby celá tato oblast byla Tiferetová. Od této chvíle začíná proces, který může nabíhat i pár dní a být v průběhu i několik let. Máš však hodně odžito, tak a neděláš to přímo do Tiferet, ale do čekárny a je tedy pravděpodobné, že ti to dorovnají. To bude na pár dní až týdnů. Jak víme Tiferet je realitou samo sebe více než záměru....

Budeš tedy vymotávána z této karmy a vedena k sobě sama do Tiferetového Já Jsem. Od této chvíle, kdy začneš, už je třeba, aby pro tebe existovali jen ty a tví průvodci - tvá čekárna. Karma je propojena do přísnosti, kde babička je a tedy plejádového pilíře. Mohou tě tam odtud, jak víme, popotahovat, ale také podporovat proces...Kdybys měla pocit, že se něco nepovedlo, jen zopakuj svou vůli a znovu dej pravomoci čekárně a vždy počkej, oni si to načtou a vyvedou tě. Můžeš narazit i na Shamballu. Podporuji tě, v té se uvolni. Pak budeš moci i k Plejadám, ale jak tam máš karmu, k ním je třeba asertivně trvat na svém a nechat Tiferetu, aby ji rozvázal a přimknul tě k tobě. Tím to přetneš a rozvážeš a následně zadej do kabaly karmické léčení, aby vše bylo kabalové a opravené v novém. Vždy, když budeš myslet, že máš hotovo, pár dní počkej, mohou si to připravovat a znovu za pár dní začnou. Jde to ve vlnách, analyzují to, připravují a provádějí. Potřebují prostor. Nešponuj to až do Tiferetu, ale nech na průvodcích. jak to udělají. Kdyby něco, tak klidně napiš z Mordoru. :):)

Neboj, dáš to:). Je ti dáno, to se povede. :)

Zahrada a přátelé v komunitě tě podpoří v reálné inkarnaci, všichni ti to přejeme. :) A dej o sobě vědět, budeme čekat:)

Jdi si proto bojovnice, je to tvoje:):)

Je to srozumitelné ??? Klidně se ptej:)

Pak za nějaký čásek udělat kontrolu a zadat komplexní uzavření ...


Tazatelka:

Honzi, je to srozumitelne. Krasne jsi mi to vysvetlil a popsal. To jsem potrebovala.Velmi moc Ti za to dekuji. Jsem s toho, az dojata a citim obrovskou vdecnost za tak obrovskou podporu a pomoc.Opravdu moc moc dekuji. 


Ano, za mě to takto je. Nevidím v ničem problém. Jak jsem řekl, zde v komunitě v projetu zahrada vytváříte skvělou podpůrnou energii a zakotvující se ve hmotě a reálně vás mění a podporuje a je zakotvená tím v Malchutu. Jednak je to vnímatelné ve spiritu, ale pro mě i hmatatelné, protože jsem se některými potkal a nejen, že to říkáte a sdílíte na blogu, ale je to reálně vidět. Vytváříte si tím skvělé zázemí v Malchutu. Dále jsi na sobě dost pracovala a ono to přineslo značné ovoce, je jen ve spirituální úrovni a ne v reálné, takže to nevidíš a nežiješ. Zůstáváš ve starých nastaveních a je třeba se z nich pomalu vymanit. Jdeš hodně do hloubky, protože tě to přirozeně volá ze spiritu. To zde principiálně má každý, ty jsi však dosáhla výsledků mimořádných, jen si na to pomalinku saháš a samozřejmě si to chceš vzit. Je to tvá mzda u Otce. Průvodci z tvé dimenze tě do toho provedou, jak je třeba, neboj se....Je zde více lidí, co si potřebují vyzvednout svůj nový život. :)

Rádo se děje, drahá:) Kdyby cokoliv, tak se ozvi :) Jistě mluvím za všechny, držíme palce. :):): )Objev si to. :) Je to tvé. :):):):) Přátele odevšud ti pomohou a podpoří tě. :) Máš to tam. :)

Je super to, že zde v blogu je během pár dní vnímatelný takový kontrast. :) Přátelům, co se opozdili, přeji zdravý úsudek a přehodnocení své strategie. Samozřejmě, co brzké začlenění a mnoho úspěšných kroku ve všech směrech směřujících do zdravého profitu:)

Share