Přátelé, nyní vám zlehka a s jemností ukážu to, co jsem ukazoval po léta.
Člověk, který má vyžitý horizont událostí za mě na 100%. Před sebou má přestup přes čáru do světelné Aghárty. Ode mě respekt a uznání.
Stav vědomí zkrotil jsem své démony a držím je na řetězech. Vyžito!!! Opírám se o sebe!!!
Stupeň 3 plný vědomé cítění a prožívaní démoni pryč a stinná stránka rozpuštěna do rovnováhy s vědomím cítěním a volným prožíváním sebe. Nejvyšší stupeň Aghárty.