AGHÁRTA

10.05.2026

Přátelé, nyní vám zlehka a s jemností ukážu to, co jsem ukazoval po léta.

Člověk, který má vyžitý horizont událostí za mě na 100%. Před sebou má přestup přes čáru do světelné Aghárty. Ode mě respekt a uznání. 

Stav vědomí zkrotil jsem své démony a držím je na řetězech. Vyžito!!! Opírám se o sebe!!!

Světelná Aghárta vstup do 3 stupně. Tento člověk, tato bytost, vstupuje ve své reálné inkarnaci ze stupně 2 do stupně 3 a integruje se a vrůstá do tohoto stupně .

Stav vědomí na 3 stupeň reálný přestup. Své démony a stinnou stránku transformuji v harmonii duše. Přeji si sám sebe....Objevit se



Stupeň 3 plný vědomé cítění a prožívaní démoni pryč a stinná stránka rozpuštěna do rovnováhy s vědomím cítěním a volným prožíváním sebe. Nejvyšší stupeň Aghárty.

Jasně a stručně, drazí, nejde to obejít domýšlivostí egem, snem, ani ničím jiným. Je to vyzrání a vyžití. Domýšlivé ego vás jen trápí a nutí vás o sobě snít fake sen, přitom můžete na své cestě v podpoře a radosti růst. Je na každém, jak si chce svou cestu a život nastavit ...

Mnohdy mě lidé zotročení lidé svým ego snem chtějí strhnout pro svou záležitost, ale já cítím, že jsem tu pro ty, kteří se chtějí osvobodit a stát se sebou. Pro ty ostatní nikdy nebudu dost dobrý a popravdě ani mě to nezajímá, je mi to líto a spíše cítím soucit a přeji hodně zdaru....


Děkuji za pochopení toleranci a respekt


Share