BICOM

Biorezonance je součástí celostního přístupu ke zdraví a preferuje zjišťování a odstranění pravých příčin obtíží, nikoli pouze potlačování příznaků.

Shodně jako např. tradiční čínská medicína (TCM), ajurvéda, využití bylin, homeopatie, akupresura nebo akupunktura, patří biorezonance mezi empirické metody založené na zkušenostech terapeutů za stovky i tisíce let.

Používáme technicky nejvyspělejší německé přístroje BICOM optima II. Generace a BICOM Body check2 vhodné pro diagnostiku a terapie na biofyzikální, energetické úrovni, která z pohledu kvantové fyziky hraje zásadní roli pro naše zdraví.

Co je Biorezonance?
Jak dlouho se používá?
Jaké má výhody?
Jedná se o aplikaci kvantové fyziky a tradičních komplementárních postupů v medicíně. Biorezonance je neinvazivní metoda s celostním přístupem k pacientovi.
Provádí se přístrojem, který pracuje na biofyzikálním principu a zjednodušeně řečeno komunikuje s organismem pomocí elektromagnetických frekvenčních vzorků, které upravuje a vrací zpět. Umožňuje také pracovat s frekvenčním vzorem substací, bakterií, virů, alergenů atd.
V západní Evropě se využívá v medicíně již více než 30 let a zaznamenala tam za dobu svého vývoje mnoho úspěchů a to i na poli akademické půdy. V České republice se jedná o poměrně mladou, ale progresivní metodu. I u nás už však jsou lékaři, kteří se touto metodou zabývají více než 15 let.
Mezi hlavní výhody patří odstranění příčin nemocí a ne pouze projevů, velký indikační rozsah, použití pro více typů pacientů (děti, dospělí, ale i zvířata), nedochází k intoxikaci léky a projevům jejich vedlejších účinků. Mnoho terapeutů, kteří biorezonanci už využívají, zaznamenalo úspěchy například v oblasti léčení alergií nebo závislostí. Díky přístrojům BICOM můžeme často zjistit a eliminovat skryté příčiny potíží, které není vždy možné analyzovat na laboratorní úrovni.


KONTAKT:


Mgr. Alena Kuklová,
genetik, molekulární biolog. Pracovala řadu let v základním výzkumu na Akademii věd, MENDELU a CEITEC. Nyní se věnuje dětem v lesní školce a přístrojům Bicom.
  MAIL :info@bicombrno.cz                                                                                                                            TEL.: 774 147 493 


Ing. David Kukla. Věnuje se dlouhé roky výživě a zdravému životnímu stylu, v roce 2011 založil sít prodejen Sklizeno. Poslední roky se ale věnuje masérství, metodě EAV (elektroakupunktura dle dr. Volla) v systému Energy a nově přístrojům Bicom.
kukla@mugatu.cz