Šamanské posvátné vonné esence

Při ceremoniích a rituálech používám esence oblíbené a osvědčené mnohými šamany po celém světě. Pomocí svého vědomí šamana a za výcviku starších šamanů, kterými jsem byl proškolen, esenciální vodu rituálně opečovávám, aby byla zachována ryzost ducha, která se samozřejmě odmění na účinku. 

Při nákupu nad 2.500Kč poštovné zdarma!!!

Šamanské vody

Společnost Lanman & Kemp byla založena v r. 1808. Od té doby vyrábí jednu z nejproslulejších kolínských vod v historii lidstva. Jejich receptura klade důraz na sladce kořenitou vůni, dominantní je neroli v kombinaci s levandulí a hřebíčkem. V průběhu časů ovšem tato mystická vůně ztrácela na důležitosti coby parfém, do popředí se dostával její magický, spirituální a očistný význam. V současnosti se jedná o jeden z nejdůležitějších očistných prostředků šamanské komunity nejen v Peru, ale i celé Amazonii.

Tato tajuplná substance dokáže očistit naši auru, harmonizovat naši fyzickou, psychickou i emocionální rovinu, otevřít nám vyšší úrovně bytí, otevřít brány do světů, kde můžeme nacházet duchovní roviny bytí.
Tato voda je vyrobena v Peruánské pobočce závodu pro zvýšení spirituálních účinků.
Jedná se o rituální předmět, tato voda není určena k vnitřnímu užití ani k nanesení přímo na kůži, či k inhalaci. Nejedná se o kosmetický přípravek, parfém či prostředek k parfemaci místností.