RAŠELINOVÁ KOUPEL NACHLAZENÍ-500 ml

Blahodárná při nachlazení, uvolňuje dýchací cesty - ideální pro hluboké dýchání. Obsahuje hodnotné éterické oleje.

Rozsah použití:
Obecně se rašelinové koupele používají při onemocněních břicha, bezdětnosti, k ošetřování po úrazech a operacích, při dně, revma, zánětech kloubů, nečisté pokožce a poruchách prokrvení. Rašelinová koupel je cennou pomoci při vysokém zatížení, při přetažení a k regeneraci. Koupel prohřeje celé tělo, uvolní a povzbudí látkovou výměnu a pečuje při tom dodatečné o zdravou kůži.
Narozdíl od lázeňského průmyslu neobsahuje naše rašelina prakticky žádný jíl a sestává z více, jak 97% ze zbytků organických těl bylin a ostatních rostlin s neobvykle vysokou koncentrací huminových kyselin, minerálů, stopových prvků, aminokyselin, rostlinných hormonů, mastných kyselin, vše v molekulové formě, která se snadno absorbuje do pokožky. Nejedná se o výtažek z jediné, ale ze stovek bylin neznečištěného prostředí Země z období před 10 tisíci lety!!! Hojivá, detoxikační a vyživující vlastnost rašeliny je lidstvu známá již tisíce let a v poslední době se dostává do popředí zájmu regenerační a sportovní medicíny. Působí termofyzikálně, biochemicky, proti stárnutí tkání, jako přírodní antibiotikum, atd. Za světových válek se osvědčila pro vynikající hojivé obklady na všechny druhy zranění. Výrazně čistí pokožku, detoxikuje ji, přispívá k její pružnosti a napnutí, zlepšuje její prokrvení, podporuje imunitu kůže, vizuálně ji omlazuje a rovněž narušuje tukové buňky.
Jemná, pastovitá struktura naší rašelinové koupele umožňuje její rozpuštění ve vodě bez jakéhokoli nebezpečí ucpání odpadu a je vhodná i do vířivek.
Naše Rašelinová koupel - nachlazení je díky silicím obsaženým v eukalyptovém, tymiánovém, fenyklovém, vanilkovém, citronelovém a čajovníkovém oleji velmi účinná při nachlazení, kdy uvolňuje dýchací cesty a zmírňuje problémy provázející každé nachlazení.
Použití:
Celotělové koupele: do cca 32° až 36°C teplé vody v koupací vaně nalijte 1/4 litru rašelinové koupele a dobře ji ve vodě zamíchejte.
Sedací koupel: Do nezbytného množství teplé vody zamíchejte 1/8 litru (125 ml) rašelinové koupele.
Koupel rukou a nohou: Do nezbytného množství teplé vody zamíchejte 1/16 litru (62,5 ml) rašelinové koupele. Rašelinová koupel by měla trvat 15 až 20 min. a po každé koupeli byste měli dodržet 20 minutový klid na lůžku. Po koupeli se můžete krátce opláchnout čistou vodou bez mýdla a šampónu nebo se jen lehce osušte a vydatně se napijte čisté vody nebo bylinkového čaje. Pro maximální účinek rašelinových koupelí doporučujeme vždy sérii 8 až 10 koupelí v řadě, ne však více, jak 2 koupele týdně.
POZOR! Při použití našich rašelinových koupelí dbejte na následující:
Před použitím konzultujte s ohledem na Váš zdravotní stav vhodnost použití rašelinových koupelí se svým ošetřujícím lékařem. Rašelinové koupele nepoužívejte, pokud máte výrazně vysoký krevní tlak, srdeční potíže, otevřené rány, jste těhotná, trpíte vážným onemocněním oběhové soustavy, nádorovým onemocněním, revmatismem v akutním stádiu, akutní infekcí, horečkou nebo těžkou depresí. První koupele mohou občas přechodně zesílit příznaky Vašich obtíží. Jedná se zpravidla o pozitivní přirozený proces a příznak účinnosti rašelinové koupele na Vaše obtíže, a proto není potřeba koupele přerušit.
V rámci komplexní rašelinové kůry dlouhodobě (několik měsíců) společně s rašelinovými koupelemi užívejte vnitřně naši jedinečnou PITNOU RAŠELINU. Když po koupeli ihned vanu vyčistíte, nezpůsobí jemně mletá rašelina žádné znečištění. Rašelina po otevření v láhvi nabobtná, což je naprosto normální a nesnižuje její účinnost ani trvanlivost. V případě potřeby povolením uzávěru uvolněte přetlak v láhvi.

458,00 Kč