PILMISON 100 ml

Určen k péči o nohy a ruce náchylné k výskytu plísní, zejména Tinea pedis (nejčastější mykotické onemocnění postihující meziprstí a plosky nohou), plísni nehtů (onychomkóza) a plísni prstů.

Použití: Určen zejména pro ošetření nohou a rukou náchylných k výskytu plísní, zejména Tinea pedis (nejčastější mykotické onemocnění postihující meziprstí a plosky nohou), plísni nehtů (onychomkóza - tlustý, žlutý nehet) a plísni prstů.

Složení: voda, alkohol (15%), extrakt z bylin: mochna nátržník, heřmánek pravý, sléz lesní, kořen lékořice lysé, eukalyptový olej.
Dávkování: na gázový obvaz nastříkejte PILMISON a přiložte ho večer na postiženou pokožku nebo nehet a nechte celou noc působit. Přes obvaz upevněte igelitovou fólii nebo navlečte starou ponožku, protože PILMISON pouští barvu. Ráno postižené místo důkladně omyjte a ještě jednou nastříkejte. Optimálně PILMISON aplikujte několikrát denně, minimálně aplikujte velmi intenzivní kůru jednou za den. Postižená místa vždy po ošetření dobře namažte naší UNI mastí. Při plísni nehtů je nezbytné postříkat nehty přípravkem PILMISON několikrát denně!
Častou příčinou houbových a plísňových onemocnění je překyselení organismu. Při všech druzích plísňových nákaz musíte bezpodmínečně navíc 2x denně zapít 1 polévkovou lžíci našeho výrobku Gurgelwasser. Kromě toho organismus detoxikujte a zbavte překyselení a nestravitelných rostlinných zbytků potravy užíváním Pitné rašeliny a Lemisonu.

Balení: PE lahvička 100 ml s rozprašovačem.
Trvanlivost: V uzavřeném stavu i po otevření má trvanlivost 30 měsíců, jelikož je konzervován alkoholem

348,00 Kč
Please select variants first