GURGELWASSER 500 ml

Slouží k péči o zuby, ústní dutinu a krk. Včas aplikovaný dokáže zahnat angínu, zánět krku, mandlí, ale i zánět středního ucha. Vstřebává se sliznicemi ústní dutiny. Zároveň je to výborný doplněk k dalším výrobkům. 

Použití: při akutní angíně, chronické angíně, angíně lymfatických žláz, zánětu v krku, zánětu hltanu, rýmě, kašli, zánětu dásní, krvácení z dásní, paradentóze, zánětu sliznice ústní dutiny, žaludečních a dvanácterníkových vředech, infekci žaludku a střev, salmonelóze, průjmech, zánětu močového měchýře, anemii, zánětu středního ucha, hemoroidech, k dezinfekci otevřených ran.
Kloktadlo Gurgelwasser opět nastolí rovnováhu mikroflóry ve Vašich ústech. Účinné látky z bylin se vstřebávají sliznicemi v ústech, což posiluje jejich optimální účinek.
Při vnitřním užití velmi účinně dezinfikuje trávicí trakt, při včasném nasazení dokáže vyřešit salmonelózu a průjmová onemocnění z neznámých příčin.
Složení: voda, alkohol (15%), extrakt z bylin: mochna husí, heřmánek, sléz, lékořice.
Dávkování:
při akutní nebo chronické angíně každý den 3 až 5x důkladně vykloktejte, při hnilobném zápachu, zánětu ústní dutiny, stomatitidě, kurdějích, krvácení z dásní ústa 5x denně kloktadlem Gurgelwasser vypláchněte. Při zánětech a dermatomykózách každý den spolkněte 1x denně 1 polévkovou lžíci kloktadla. Při průjmu spolkněte 3x denně jednu polévkovou lžíci kloktadla. Kloktadlo Gurgelwasser musí být používáno při kloktání nebo vyplachování neředěné a teplé.
30 minut po vykloktání/požití nic nejíst ani nepít!
Další informace: pro malé děti bezpodmínečně použijte Gurgelwasser bez alkoholu. Při užívání a manipulaci s kloktadlem Gurgelwasser dávejte pozor - zanechává skvrny na oblečení!
Balení: VE lahvička 490 ml (podle užívání vystačí na 6 až 30 dní)

548,00 Kč
Please select variants first