Čakrové svíce

Očistné svíce Hadžiki pro odstranění zánětů z těla

Tělové očistné svíce vyrobené z plátna, včelího vosku, kurkumy a pepře jsou vhodné na odstraňování zánětů, cyst, usazenin, na pročištění organismu. Možno použít na celý povrch těla.

Jsou opatřeny zářičem Hadžiki na energetické posílení. Jsou aktivovány pro léčení. Ruční výroba.

Ušní očistná svíce

Ušní svíce vyrobené z plátna, včelího vosku, kurkumy a éterického oleje vhodné na odstraňování zánětů, cyst, usazenin, na pročištění organismu. Největší využití na očistu uší. Průměr svíce je 6 mm.

Jsou opatřeny zářičem Hadžiki na energetické posílení. Ruční výroba.

Sada čakrových svící

Na očistu čaker lze použít i čakrové (barevné) očistné tělové svíce. Svíce jsou vyrobeny ručně. Jsou vyrobeny ze speciálního vosku Unipar.

Čakry jsou energetická centra našeho těla, kterými čerpá naše tělo vitální energie. Každá čakra odpovídá jiné oblasti působení a ovlivnění našeho života. Pro harmonizaci jejich správného fungování slouží čakrové svíce.

1.kořenová čakra - červená 2.sakrální čakra - oranžová 3.čakra solar plexus - žlutá 4.čakra srdeční - zelená 5.čakra krční - modrá 6.čakra třetího oka - fialová 7.čakra korunní - zlatá či bílá

Červená svíce - aplikace na kostrči v leže na břichu Použití: pro posílení radosti a veselí, vitální síly, uzemnění, pro fyzické procítění života, posílení "kmenové sounáležitosti", při pocitech nejistoty. Můžeme také harmonizovat místa s nedostatkem energie kdekoliv na těle (studená pokožka). Oranžová svíce - aplikace mezi podbřiškem a pupkem. Použití: užíváme pro harmonizaci mužských i ženských pohlavních problémů, vytvoření spontánnosti, hravosti v životě, přitažlivosti, zlepšení sexuality, tvůrčí sílu. Žlutá svíce - aplikace na solar plexus nebo i do pupku Použití: pro posílení sebevědomí, vůle a schopnosti dosáhnout svých cílů, projasnění života, odstraňování strachu, workoholismus. Příliš velké nebo malé ego. Zelená svíce - uprostřed hrudi Použití: při jakýchkoliv srdečních poraněních jako je smutek, žal, křivda, zloba, zatvrzelost, frigidita, nemožnost přijímat či vydávat lásku, nemožnost přijímat krásu přírody, umění, hudby apod. Modrá svíce - oblast krku (důlek). Použití: pro schopnost sebe-vyjádření, pro tvůrčí vyjádření, mluvení, naslouchání

vnitřnímu hlasu a intuici, ulehčení komunikace, pomáhá při strachu z projevu, z mluvení před lidmi, při obavy před odsouzením druhými lidmi. Při léčení bolesti v krku a v průduškách. Fialová svíce - aplikujeme uprostřed čela. Použití: Rozpouští deprese, pomáhá při nalezení smyslu života, našeho poslání, posiluje meditaci, léčení očí, kontaktování našeho vnitřního světa, očista vnitřního zraku. Při přehnané racionálnosti. Bílá svíce - aplikujeme na horní části čela, jako jedinou neaplikujeme přímo na temenní čakru Použití: Pomáhá odstraňovat pocit bezvýchodnosti, pomáhá v procesu transformace, při bolesti hlavy, pro zklidnění našeho vědomí, uvědomění si vztahu JÁ a NE JÁ.


Čakrové tělové svíce - Ø 10 mm / d 250 mm, ruční práce, 100% bavlna, vosk

balení 7 ks - 360 Kč

363,00 Kč