Alveo - Je vynikající produkt, který čistí a regeneruje buňky od toxinů. Enzymy na sebe vážou toxiny a vyvedou je z těla ven.

Je vynikající produkt, který čistí a regeneruje buňky od toxinů. Enzymy na sebe vážou toxiny a vyvedou je z těla ven. Tím se vytvoří zdravé buňky. Jeho unikátnost spočívá v tom, že při pravidelném a dlouhodobém užívání, nejen průběžně čistí mezibuněčné prostory, ale především proniká přímo do buňky, ke které se dostane do 15 minut po konzumaci. Je v tekutém stavu. Díky svému ideálnímu složení je nepostradatelným prvkem v obraně proti vzniku vážných civilizačních onemocnění.


Bylinné extrakty v Alveu podporují vysokou odolnost vůči zátěžím (pročistí celý organismus), optimalizují funkci imunitního systému, napomáhají proti alergiím, podporují silné srdce a cévy, podporují srdeční činnost, upravují krevní tlak, prokrvují kapiláry, napomáhají snížení cholesterolu, podporují dobré trávení a vylučování, mají vliv na funkci celého trávicího traktu, regulaci hladiny cukru, úpravu střevní mikroflóry i činnost jater a žlučníku, stimulaci činnosti ledvin. Udržují pružné svaly a klouby - napomáhají proti revmatismu a artróze, mají vliv na urychlení a regulaci látkové výměny, snižují obsah balastních látek a toxinů ve tkáních, podporují její výživu. Alveo má antioxidační účinky - obsahuje antioxidanty likvidující nebezpečné volné radikály, bojuje proti civilizačním onemocněním, zpomaluje stárnutí, podporuje jasné myšlení a pevné nervy - má vliv na prokysličení mozkových buněk, soustředění a uklidnění.

1 300,00 Kč
Please select variants first